نوبت دهی دکتر مهرآذین شمسی میمندی  متخصص کودکان

دکتر مهرآذین شمسی میمندی

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : 17846
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 45سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 17 بهمن
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر مهرآذین شمسی میمندی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مهرآذین شمسی میمندی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مهرآذین شمسی میمندی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مهرآذین شمسی میمندی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مهرآذین شمسی میمندی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مهرآذین شمسی میمندی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مهرآذین شمسی میمندی چقدر است؟

Item 1 of 15

دربارۀ دکتر مهرآذین شمسی میمندی

دکتر مهرآذین شمسی میمندی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهرآذین شمسی میمندی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 45 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 17846 هستند. آدرس مطب دکتر مهرآذین شمسی میمندی جلال آل احمد، غرب پل نصر، پلاک 131، طبقه 1 است. شما میتوانید از دکتر مهرآذین شمسی میمندی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهرآذین شمسی میمندی 17 بهمن است. بیماران و مراجعین دکتر مهرآذین شمسی میمندی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهرآذین شمسی میمندی

دکتر مهرآذین شمسی میمندی دارای مدرک متخصص کودکان و دارای برد تخصصی کودکان هستند. دکتر مهرآذین شمسی میمندی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 26 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 25 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهرآذین شمسی میمندی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.