• اضطراب چیست؟
Item 1 of 6

احساس اضطراب دارید؟

استرس و اضطراب یکی از شایع ترین احساسات ناخوشایند انسان هاست. اما به کمک روانپزشکان و روانشناسان قابل درمان است. همین حالا برای درمان اضطراب خودتان اقدام کنید.

اضطراب چیست؟

اضطراب، تشویش یا دلشوره یک احساس ناخوشایند و مبهم هراس و نگرانی است. این احساس می تواند ملایم یا شدید باشد، و یا در شرایط و موقعیت های مختلف یا مشابه رخ دهد. داشتن احساس استرس و اضطراب امری طبیعی است اما در صورتی که به صورت مزمن در آید و زندگی فرد را از حالت طبیعی خارج کند، نیاز به پیگیری و درمان دارد. اضطراب یک واژه کلی است که می تواند اختلالات مختلفی را بیان کند، مثل استرس، اختلال وحشت ناگهانی یا پنیک، فوبیا یا ترس شدید، اختلال استرس بعد از حادثه و یا اضطراب اجتماعی. تشخیص و درمان اختلال اضطراب توسط روانپزشک و روانشناس انجام می شود.

مراحل دریافت مشاوره آنلاین
1
2
3
1

انتخاب پزشک یا مشاور

از صفحه تخصص روانپزشک یا روانشناس فرد مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

2

انتخاب زمان و نوع مشاوره

از صفحه پزشک یا مشاور، نوع مشاوره (حضوری یا آنلاین) را انتخاب کنید و زمان مشاوره را تعیین کنید.

3

تکمیل اطلاعات و پرداخت آنلاین

اطلاعات خودتان را وارد کنید و آنلاین پرداخت کنید و با خیال راحت منتظر زمان مشاوره باشید.

مشاوره آنلاین یا حضوری، مسئله اینست!
مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

با مشاوره تصویری، تلفنی و متنی درمانکده، هر روشی که برای شما راحتتر است را انتخاب کنید و با خیال راحت و بدون هیچ رفت و آمدی با پزشکان و روانشناسان، آنلاین مشاوره کنید.

مراجعه حضوری

مراجعه حضوری

بعضی اوقات چاره ای جز مراجعه حضوری و معاینه فیزیکی نیست. با نوبت دهی آنلاین درمانکده، معطل تماس تلفنی و انتظار در مطب نباشید.

چرا اپلیکیشن درمانکده؟
  • یافتن پزشک و روانشناس خوب نباید سخت باشه! یافتن پزشک و روانشناس خوب نباید سخت باشه!

    هیچ چیزی مثل سلامت اهمیت ندارد. به همین دلیل، بسیار مهم است که پزشک و روانشناس مجرب را راحت پیدا کنیم و بدون هیچ معطلی و دردسری به هر روشی که می پسندیم بتوانیم مشاوره کنیم.

Item 1 of 3
اپلیکشن درمانکده