درمانکده
شبنم صمدزاده حدیدی

شبنم صمدزاده حدیدی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شبنم صمدزاده حدیدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شبنم صمدزاده حدیدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از شبنم صمدزاده حدیدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی شبنم صمدزاده حدیدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص شبنم صمدزاده حدیدی چیست؟

شبنم صمدزاده حدیدی کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت شبنم صمدزاده حدیدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت شبنم صمدزاده حدیدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از شبنم صمدزاده حدیدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین شبنم صمدزاده حدیدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از شبنم صمدزاده حدیدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به شبنم صمدزاده حدیدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت شبنم صمدزاده حدیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت شبنم صمدزاده حدیدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره شبنم صمدزاده حدیدی

شبنم صمدزاده حدیدی کارشناس ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی 697-م یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 10 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه شبنم صمدزاده حدیدی

شبنم صمدزاده حدیدی کارشناس ارشد روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به شبنم صمدزاده حدیدی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از شبنم صمدزاده حدیدی کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر