نوبت دهی دکتر شبنم صمدزاده حدیدی  کارشناس ارشد روانشناسی

شبنم صمدزاده حدیدی

کارشناس ارشد روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : 697-م
تجربه 10سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر شبنم صمدزاده حدیدی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر شبنم صمدزاده حدیدی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر شبنم صمدزاده حدیدی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر شبنم صمدزاده حدیدی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر شبنم صمدزاده حدیدی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر شبنم صمدزاده حدیدی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر شبنم صمدزاده حدیدی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر شبنم صمدزاده حدیدی چقدر است؟

دربارۀ شبنم صمدزاده حدیدی

شبنم صمدزاده حدیدی کارشناس ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. شبنم صمدزاده حدیدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 697-م هستند. آدرس مطب شبنم صمدزاده حدیدی تهران است. شما میتوانید از شبنم صمدزاده حدیدی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین شبنم صمدزاده حدیدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه شبنم صمدزاده حدیدی

شبنم صمدزاده حدیدی دارای مدرک کارشناس ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به شبنم صمدزاده حدیدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از شبنم صمدزاده حدیدی کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.