درمانکده
دکتر مهرداد کسائی

دکتر مهرداد کسائی

همدان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر مهرداد کسائی

مطب همدان

همدان - خیابان بوعلی جنوبی - پایین تر از هتل بوعلی - کوچه لعلی - مجتمع نوین - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر مهرداد کسائی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهرداد کسائی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهرداد کسائی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهرداد کسائی چیست؟

دکتر مهرداد کسائی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مهرداد کسائی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهرداد کسائی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهرداد کسائی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهرداد کسائی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهرداد کسائی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهرداد کسائی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهرداد کسائی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرداد کسائی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهرداد کسائی

دکتر مهرداد کسائی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهرداد کسائی یکی از پزشکان همدان با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 44109 هستند. آدرس مطب دکتر مهرداد کسائی همدان - خیابان بوعلی جنوبی - پایین تر از هتل بوعلی - کوچه لعلی - مجتمع نوین - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر مهرداد کسائی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهرداد کسائی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مهرداد کسائی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهرداد کسائی

دکتر مهرداد کسائی دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهرداد کسائی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهرداد کسائی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر