از کجا شروع کردیم؟

ایده اولیه درمانکده از یک بیماری سخت چشمی شروع شد که محسن، بنیان‌گذار و مدیرعامل درمانکده، درگیر آن شده بود. محسن بعد از ابتلا به این بیماری متوجه شد که بیماران در فرآیند درمان خود، با چه مشکلاتی مواجه می‌شوند و چگونه می‌توان این مسیر سخت را برای آن‌ها ساده‌تر کرد. پس استارتاپ درمانکده را راه‌اندازی کرد تا علاوه بر حل مشکلات و چالش‌های بیماران، با ارجاع دقیق بیماران به پزشکان متخصص و فوق تخصص کمک کند تا زمان ارزشمند خود را برای درمان بیمارانی صرف کنند که به مهارت و تخصص آن‌ها برای بهبودی نیاز دارند.

together

در کنار هم به کجا رسیدیم؟

درمانکده بعد از ۹ سال فعالیت در حوزه سلامت، اکنون با بیش از ۲۵۰۰ پزشک متخصص و فوق تخصص در زمینه‌های مختلف همکاری دارد و تا کنون به بیش از یک میلیون نفر از بیماران خدمت‌رسانی کرده است . این استارتاپ که با ایده محسن متولد شد، اکنون به یک خانواده ۳۴ نفره تبدیل شده که تمام تلاش خود را برای خدمت‌رسانی به بیماران و پزشکان انجام می‌دهند تا نقش کوچکی در بهبود صنعت سلامت کشور داشته باشند.

future

در آینده به کجا خواهیم رسید؟

درمانکده جایی است که از ابتدای شروع بیماری تا انتهای مسیر درمان کنار بیمار است. مشاور اوست و نقش محافظ او را در مواجهه با حاشیه‌ها، عوارض و احتمالات آشکار و پنهان بازی می‌کند. درمانکده تمام تلاش خود را می‌کند تا امنیت فکری و روانی بیمار را در این مسیر تامین کند و در این راستا، کیفیت را رکن اصلی هر نوع خدمتی قرار داده است.

خدماتمون چه چیزایی هست
تاریخچه فعالیت درمانکده
1392
نقطه آغاز
اجرای طرح اولیه درمانکده و آغاز اولین فروش
1394
جذب سرمایه
جذب سرمایه از صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر Startup Health
1395
جشنواره وب و موبایل
کسب مقام برتر در جشنواره وب و موبایل سال ‍۳۹۵
1396
تست هوشمند
ایده‌پردازی و برنامه‌ریزی اولیه تست هوشمند درمانکده
1397
آزمایشگاه ها
ورود به حوزه آزمایشگاه‌های پزشکی
1398
مشاوره آنلاین
آغاز خدمت «مشاوره آنلاین» در پلتفرم درمانکده
1399
آزمایش در محل
آغاز خدمت «آزمایش در محل» در پلتفرم درمانکده
1400
جذب سرمایه
جذب سرمایه از مجموعه تخصصی حوزه سلامت
1401
توسعه بازار
توسعه خدمات درمانکده به بیش از ۱۰ شهر بزرگ ایران
اپلیکیشن درمانکده
اپلیکیشن «سیمپتوم‌چکر» درمانکده یک اپلیکیشن هوشمند تشخیص بیماری است که با پرسیدن چند سوال ساده درباره علائم بیماران، پزشک مورد نیاز هر بیماری را به آن‌ها معرفی می‌کند.
تشخیص دقیق بیماری
معرفی پزشک و تخصص مورد نیاز شما
اپلیکیشن درمانکده از پلتفرم‌های زیر قابل دسترس است.
دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی
دانلود مستقیم اندروید