نوبت دهی دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم  فوق تخصص روانپزشکی کودکان

دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم

فوق تخصص روانپزشکی کودکان
شماره نظام پزشکی : 74998
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 10 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم

دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم فوق تخصص روانپزشکی کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 74998 هستند. آدرس مطب دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم تهران است. شما میتوانید از دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم 10 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم

دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم دارای مدرک فوق تخصص روانپزشکی کودکان و متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محبوبه فیروزکوهی مقدم فوق تخصص روانپزشکی کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.