درمانکده
دکتر فاطمه زارع طزرجانی

دکتر فاطمه زارع طزرجانی

یزد
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر فاطمه زارع طزرجانی

مطب یزد

یزد - صفاییه - میدان اطلسی (جانباز) - نرسیده به خروجی شهیدان اشرف

هنوز بیمارهای دکتر فاطمه زارع طزرجانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه زارع طزرجانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فاطمه زارع طزرجانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فاطمه زارع طزرجانی چیست؟

دکتر فاطمه زارع طزرجانی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر فاطمه زارع طزرجانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فاطمه زارع طزرجانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فاطمه زارع طزرجانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فاطمه زارع طزرجانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فاطمه زارع طزرجانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فاطمه زارع طزرجانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه زارع طزرجانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه زارع طزرجانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فاطمه زارع طزرجانی

دکتر فاطمه زارع طزرجانی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه زارع طزرجانی یکی از پزشکان یزد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه زارع طزرجانی یزد - صفاییه - میدان اطلسی (جانباز) - نرسیده به خروجی شهیدان اشرف است. شما میتوانید از دکتر فاطمه زارع طزرجانی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فاطمه زارع طزرجانی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه زارع طزرجانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه زارع طزرجانی

دکتر فاطمه زارع طزرجانی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه زارع طزرجانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه زارع طزرجانی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر