دکتر فاطمه زارع طزرجانی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : null
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر فاطمه زارع طزرجانی نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر فاطمه زارع طزرجانی چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر فاطمه زارع طزرجانی چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر فاطمه زارع طزرجانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فاطمه زارع طزرجانی رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه زارع طزرجانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر فاطمه زارع طزرجانی چقدر است؟

  Item 1 of 16

  دربارۀ دکتر فاطمه زارع طزرجانی

  دکتر فاطمه زارع طزرجانی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه زارع طزرجانی یکی از پزشکان یزد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه زارع طزرجانی یزد - صفاییه - میدان اطلسی (جانباز) - نرسیده به خروجی شهیدان اشرف است. شما میتوانید از دکتر فاطمه زارع طزرجانی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فاطمه زارع طزرجانی 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه زارع طزرجانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر فاطمه زارع طزرجانی

  دکتر فاطمه زارع طزرجانی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه زارع طزرجانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه زارع طزرجانی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.