درمانکده
دکتر ندا ظفربخش

دکتر ندا ظفربخش

تبریز
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

105,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 11:00

آدرس مطب دکتر ندا ظفربخش

مطب تبریز

تبریز - ١٧شهریور - روبروی برج آذربایجان - ساختمان پاستور - طبقه٢

هنوز بیمارهای دکتر ندا ظفربخش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ندا ظفربخش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ندا ظفربخش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ندا ظفربخش چیست؟

دکتر ندا ظفربخش متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر ندا ظفربخش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ندا ظفربخش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ندا ظفربخش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ندا ظفربخش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ندا ظفربخش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ندا ظفربخش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ندا ظفربخش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ندا ظفربخش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ندا ظفربخش

دکتر ندا ظفربخش متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ندا ظفربخش یکی از پزشکان تبریز با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 107515 هستند. آدرس مطب دکتر ندا ظفربخش تبریز - ١٧شهریور - روبروی برج آذربایجان - ساختمان پاستور - طبقه٢ است. شما میتوانید از دکتر ندا ظفربخش خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ندا ظفربخش 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر ندا ظفربخش جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ندا ظفربخش

دکتر ندا ظفربخش دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ندا ظفربخش مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ندا ظفربخش متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر