درمانکده
محمود صداقت خواه

محمود صداقت خواه

کرج
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 16:00

آدرس مطب محمود صداقت خواه

مطب کرج

کرج - میدان شهدا - به سمت چهارراه طالقانی - برج زرین گل - طبقه ۷ - واحد ۲۵ - مرکز روانشناسی معجزه

هنوز بیمارهای دکتر محمود صداقت خواه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از محمود صداقت خواه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی محمود صداقت خواه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص محمود صداقت خواه چیست؟

محمود صداقت خواه کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت محمود صداقت خواه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت محمود صداقت خواه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از محمود صداقت خواه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین محمود صداقت خواه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از محمود صداقت خواه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به محمود صداقت خواه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت محمود صداقت خواه چقدر است؟

هزینه ویزیت محمود صداقت خواه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره محمود صداقت خواه

محمود صداقت خواه کارشناسی ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی 5270 یکی از روانشناسان کرج با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب محمود صداقت خواه: کرج - میدان شهدا - به سمت چهارراه طالقانی - برج زرین گل - طبقه ۷ - واحد ۲۵ - مرکز روانشناسی معجزه

تجربه محمود صداقت خواه

محمود صداقت خواه کارشناسی ارشد روانشناسی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به محمود صداقت خواه مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از محمود صداقت خواه کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر