درمانکده
دکتر اسماعیل صدری

دکتر اسماعیل صدری

شیراز
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00

آدرس مطب دکتر اسماعیل صدری

مطب خیابان ارم شیراز

خیابان ارم شیراز - خیابان سروناز - پلاک 46 - روبروی بینا گستر

مطب شهرک سعدی شیراز

شهرک سعدی شیراز - خیابان نارنجستان - کوچه 46 - جنب بانک ملت

هنوز بیمارهای دکتر اسماعیل صدری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اسماعیل صدری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اسماعیل صدری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اسماعیل صدری چیست؟

دکتر اسماعیل صدری متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر اسماعیل صدری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اسماعیل صدری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اسماعیل صدری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اسماعیل صدری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اسماعیل صدری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اسماعیل صدری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل صدری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل صدری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر اسماعیل صدری

دکتر اسماعیل صدری متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر اسماعیل صدری یکی از پزشکان شیراز با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 28468 هستند. آدرس مطب دکتر اسماعیل صدری خیابان ارم شیراز - خیابان سروناز - پلاک 46 - روبروی بینا گستر و شهرک سعدی شیراز - خیابان نارنجستان - کوچه 46 - جنب بانک ملت است. شما میتوانید از دکتر اسماعیل صدری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر اسماعیل صدری 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر اسماعیل صدری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر اسماعیل صدری

دکتر اسماعیل صدری دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر اسماعیل صدری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر اسماعیل صدری متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر