نوبت دهی دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی فوق تخصص نازایی، IVF و لاپاراسکوپی

دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی

فوق تخصص نازایی، IVF و لاپاراسکوپی
شماره نظام پزشکی : 36517
تجربه 37سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی چقدر است؟

  Item 1 of 16

  دربارۀ دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی

  دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی فوق تخصص نازایی، IVF و لاپاراسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی یکی از پزشکان یزد با سابقۀ کاری بیش از 37 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 36517 هستند. آدرس مطب دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی یزد - بلوار طالقانی - کوچه مجاهد - ساختمان پزشکان حکیم - ساختمان اول سمت راست است. شما میتوانید از دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی

  دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی دارای مدرک فوق تخصص نازایی، IVF و لاپاراسکوپی و متخصص زنان و عضو هیئت علمی استاد دانشگاه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر راضیه دهقانی فیروزآبادی فوق تخصص نازایی، IVF و لاپاراسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.