درمانکده
دکتر حسین فرهمندنیا

دکتر حسین فرهمندنیا

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 13:00

آدرس مطب دکتر حسین فرهمندنیا

مطب تهران

تهران - میدان ونک - ابتدای خیابان ملاصدرا - ساختمان پزشکان ملاصدرا - طبقه ۳ - واحد ۱۷

هنوز بیمارهای دکتر حسین فرهمندنیا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسین فرهمندنیا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسین فرهمندنیا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسین فرهمندنیا چیست؟

دکتر حسین فرهمندنیا دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر حسین فرهمندنیا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسین فرهمندنیا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسین فرهمندنیا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسین فرهمندنیا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسین فرهمندنیا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسین فرهمندنیا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسین فرهمندنیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین فرهمندنیا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حسین فرهمندنیا

دکتر حسین فرهمندنیا دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسین فرهمندنیا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 26299 هستند. آدرس مطب دکتر حسین فرهمندنیا تهران - میدان ونک - ابتدای خیابان ملاصدرا - ساختمان پزشکان ملاصدرا - طبقه ۳ - واحد ۱۷ است. شما میتوانید از دکتر حسین فرهمندنیا خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حسین فرهمندنیا 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر حسین فرهمندنیا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسین فرهمندنیا

دکتر حسین فرهمندنیا دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسین فرهمندنیا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسین فرهمندنیا دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر