• افسردگی چیست؟
Item 1 of 6

افسرده هستید؟

کمتر حالتی مثل افسردگی می تواند روح یک انسان را در هم بشکند. افسردگی اختلالی است که طرز فکر و رفتار را شدیدا تحت تاثیر قرار می دهد، اما قابل درمان است. همین حالا برای درمان افسردگی اقدام کنید.

افسردگی چیست؟

افسردگی اختلالی قابل درمان است که باعث بروز احساس غم و از دست دادن انگیزه می شود. افسردگی ممکن است شاهراه بروز اختلالات و مشکلات دیگری شود و توانایی فرد را در زندگی شخصی و کاری تحت‌الشعاع قرار دهد. علائم استرس شامل احساس غم مستمر، از دست دادن انگیزه و لذت نبردن از علایق قبلی، کاهش یا افزایش اشتها، اختلال در خواب، خستگی و انرژی کم، احساس گناه پیوسته و مهم تر از همه فکر به خودکشی باشد. تخمین زده می شود از هر 6 نفر، یک نفر در طول زندگی دچار افسردگی می شود.

مراحل دریافت مشاوره آنلاین
1
2
3
1

انتخاب پزشک یا مشاور

از صفحه تخصص روانپزشک یا روانشناس فرد مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

2

انتخاب زمان و نوع مشاوره

از صفحه پزشک یا مشاور، نوع مشاوره (حضوری یا آنلاین) را انتخاب کنید و زمان مشاوره را تعیین کنید.

3

تکمیل اطلاعات و پرداخت آنلاین

اطلاعات خودتان را وارد کنید و آنلاین پرداخت کنید و با خیال راحت منتظر زمان مشاوره باشید.

مشاوره آنلاین یا حضوری، مسئله اینست!
مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

با مشاوره تصویری، تلفنی و متنی درمانکده، هر روشی که برای شما راحتتر است را انتخاب کنید و با خیال راحت و بدون هیچ رفت و آمدی با پزشکان و روانشناسان، آنلاین مشاوره کنید.

مراجعه حضوری

مراجعه حضوری

بعضی اوقات چاره ای جز مراجعه حضوری و معاینه فیزیکی نیست. با نوبت دهی آنلاین درمانکده، معطل تماس تلفنی و انتظار در مطب نباشید.

چرا اپلیکیشن درمانکده؟
  • یافتن پزشک و روانشناس خوب نباید سخت باشه! یافتن پزشک و روانشناس خوب نباید سخت باشه!

    هیچ چیزی مثل سلامت اهمیت ندارد. به همین دلیل، بسیار مهم است که پزشک و روانشناس مجرب را راحت پیدا کنیم و بدون هیچ معطلی و دردسری به هر روشی که می پسندیم بتوانیم مشاوره کنیم.

Item 1 of 3
اپلیکشن درمانکده
منابع بیشتر در مورد افسردگی
Item 1 of 5