درمانکده
دکتر پیمان دوستی

دکتر پیمان دوستی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پیمان دوستی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پیمان دوستی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پیمان دوستی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پیمان دوستی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پیمان دوستی چیست؟

دکتر پیمان دوستی دکترا روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر پیمان دوستی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پیمان دوستی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پیمان دوستی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پیمان دوستی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پیمان دوستی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پیمان دوستی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پیمان دوستی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پیمان دوستی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر پیمان دوستی

دکتر پیمان دوستی دکترا روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پیمان دوستی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 9 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 6044 هستند. آدرس مطب دکتر پیمان دوستی تهران است. شما میتوانید از دکتر پیمان دوستی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پیمان دوستی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پیمان دوستی

دکتر پیمان دوستی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی و دکترا روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پیمان دوستی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پیمان دوستی دکترا روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر