درمانکده
دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی

دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی

شیراز
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی

آدرس مطب دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی

مطب شیراز

شیراز - خیابان فلسطین (باغچه) - ابتدای هدایت غربی - بعد از کوچه ۷ - پلاک ۲۵۷

هنوز بیمارهای دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی چیست؟

دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی دکترای روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی

دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی دکترای روانشناسی به شماره نظام پزشکی 10644 یکی از پزشکان شیراز با سابقه کاری بیش از 17 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی: شیراز - خیابان فلسطین (باغچه) - ابتدای هدایت غربی - بعد از کوچه ۷ - پلاک ۲۵۷

تجربه دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی

دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی دکترای روانشناسی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر شهرزاد حاجی محمد کاظمی دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر