درمانکده
زهره فراهانی

زهره فراهانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر زهره فراهانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر زهره فراهانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از زهره فراهانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی زهره فراهانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص زهره فراهانی چیست؟

زهره فراهانی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت زهره فراهانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت زهره فراهانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از زهره فراهانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین زهره فراهانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از زهره فراهانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به زهره فراهانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت زهره فراهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت زهره فراهانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره زهره فراهانی

زهره فراهانی کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. زهره فراهانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 30738 هستند. آدرس مطب زهره فراهانی تهران است. شما میتوانید از زهره فراهانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین زهره فراهانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه زهره فراهانی

زهره فراهانی دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به زهره فراهانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از زهره فراهانی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر