درمانکده
دکتر هاشم رفیع زاده

دکتر هاشم رفیع زاده

شیراز
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:30

آدرس مطب دکتر هاشم رفیع زاده

مطب شیراز

شیراز - بلوار مدرس - روبروی درب دوم پایگاه هوایی - طبقه فوقانی مجتمع نان بلوط

هنوز بیمارهای دکتر هاشم رفیع زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هاشم رفیع زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هاشم رفیع زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هاشم رفیع زاده چیست؟

دکتر هاشم رفیع زاده متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر هاشم رفیع زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هاشم رفیع زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هاشم رفیع زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هاشم رفیع زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هاشم رفیع زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هاشم رفیع زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هاشم رفیع زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هاشم رفیع زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر هاشم رفیع زاده

دکتر هاشم رفیع زاده متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر هاشم رفیع زاده یکی از پزشکان شیراز با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 54138 هستند. آدرس مطب دکتر هاشم رفیع زاده شیراز - بلوار مدرس - روبروی درب دوم پایگاه هوایی - طبقه فوقانی مجتمع نان بلوط است. شما میتوانید از دکتر هاشم رفیع زاده خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر هاشم رفیع زاده 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر هاشم رفیع زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر هاشم رفیع زاده

دکتر هاشم رفیع زاده دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر هاشم رفیع زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر هاشم رفیع زاده متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر