درمانکده
دکتر امیرعباس سالاری

دکتر امیرعباس سالاری

تهران
4.7
42 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 11:00

آدرس مطب دکتر امیرعباس سالاری

مطب بزرگراه شهید آبشناسان ( ایران پارس )

بزرگراه شهید آبشناسان ( ایران پارس )، بلوار سردار جنگل، بین خیابان گلزار یکم و بن بست صدرا، پلاک 30

هنوز بیمارهای دکتر امیرعباس سالاری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امیرعباس سالاری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امیرعباس سالاری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امیرعباس سالاری چیست؟

دکتر امیرعباس سالاری متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر امیرعباس سالاری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امیرعباس سالاری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امیرعباس سالاری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امیرعباس سالاری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امیرعباس سالاری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امیرعباس سالاری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امیرعباس سالاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرعباس سالاری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر امیرعباس سالاری

دکتر امیرعباس سالاری متخصص کودکان به شماره نظام پزشکی 79987 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 15 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر امیرعباس سالاری: بزرگراه شهید آبشناسان ( ایران پارس )، بلوار سردار جنگل، بین خیابان گلزار یکم و بن بست صدرا، پلاک 30

تجربه دکتر امیرعباس سالاری

دکتر امیرعباس سالاری متخصص کودکان است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر امیرعباس سالاری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر امیرعباس سالاری متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر