درمانکده
دکتر علی گنجوی

دکتر علی گنجوی

شیراز
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 09:00

آدرس مطب دکتر علی گنجوی

مطب استان فارس

استان فارس - شهرستان کوه چنار ( قائمیه) - بلوار امام خمینی - طبقه دوم داروخانه فلاحت خواه

هنوز بیمارهای دکتر علی گنجوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی گنجوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی گنجوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی گنجوی چیست؟

دکتر علی گنجوی متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر علی گنجوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی گنجوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی گنجوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی گنجوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی گنجوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی گنجوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی گنجوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی گنجوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علی گنجوی

دکتر علی گنجوی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی گنجوی یکی از پزشکان شیراز با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر علی گنجوی استان فارس - شهرستان کوه چنار ( قائمیه) - بلوار امام خمینی - طبقه دوم داروخانه فلاحت خواه است. شما میتوانید از دکتر علی گنجوی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر علی گنجوی 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر علی گنجوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی گنجوی

دکتر علی گنجوی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی گنجوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی گنجوی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر