درمانکده
دکتر نرگس قانعی یخدانی

دکتر نرگس قانعی یخدانی

یزد
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر نرگس قانعی یخدانی

مطب یزد

یزد - بلوار شهید بهشتی - کوچه وامق (نزدیک آزمایشگاه هدف) - فرعی یاس - پلاک 31

هنوز بیمارهای دکتر نرگس قانعی یخدانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نرگس قانعی یخدانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نرگس قانعی یخدانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نرگس قانعی یخدانی چیست؟

دکتر نرگس قانعی یخدانی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر نرگس قانعی یخدانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نرگس قانعی یخدانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نرگس قانعی یخدانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نرگس قانعی یخدانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نرگس قانعی یخدانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نرگس قانعی یخدانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نرگس قانعی یخدانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نرگس قانعی یخدانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نرگس قانعی یخدانی

دکتر نرگس قانعی یخدانی متخصص پوست و مو به شماره نظام پزشکی 71294 یکی از پزشکان یزد با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر نرگس قانعی یخدانی: یزد - بلوار شهید بهشتی - کوچه وامق (نزدیک آزمایشگاه هدف) - فرعی یاس - پلاک 31

تجربه دکتر نرگس قانعی یخدانی

دکتر نرگس قانعی یخدانی متخصص پوست و مو است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر نرگس قانعی یخدانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر نرگس قانعی یخدانی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر