دکتر وحید مشایخی قویونلو

فلوشیپ پوست و مو
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 6سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 10 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر وحید مشایخی قویونلو نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر وحید مشایخی قویونلو چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر وحید مشایخی قویونلو چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر وحید مشایخی قویونلو مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر وحید مشایخی قویونلو رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر وحید مشایخی قویونلو نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر وحید مشایخی قویونلو چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر وحید مشایخی قویونلو

دکتر وحید مشایخی قویونلو فلوشیپ پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر وحید مشایخی قویونلو یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر وحید مشایخی قویونلو تهران است. شما میتوانید از دکتر وحید مشایخی قویونلو خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر وحید مشایخی قویونلو 10 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر وحید مشایخی قویونلو جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر وحید مشایخی قویونلو

دکتر وحید مشایخی قویونلو دارای مدرک متخصص پوست و مو و فلوشیپ پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر وحید مشایخی قویونلو مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر وحید مشایخی قویونلو فلوشیپ پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.