درمانکده
دکتر وحید مشایخی قویونلو

دکتر وحید مشایخی قویونلو

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

50,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۲ آذر ساعت 18:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر وحید مشایخی قویونلو نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر وحید مشایخی قویونلو نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر وحید مشایخی قویونلو، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر وحید مشایخی قویونلو چیست؟

دکتر وحید مشایخی قویونلو فلوشیپ پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر وحید مشایخی قویونلو چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر وحید مشایخی قویونلو را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر وحید مشایخی قویونلو مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر وحید مشایخی قویونلو در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر وحید مشایخی قویونلو رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر وحید مشایخی قویونلو مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر وحید مشایخی قویونلو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر وحید مشایخی قویونلو با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر وحید مشایخی قویونلو

دکتر وحید مشایخی قویونلو فلوشیپ پوست و مو به شماره نظام پزشکی 50498 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 6 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر وحید مشایخی قویونلو

دکتر وحید مشایخی قویونلو متخصص پوست و مو و فلوشیپ پوست و مو است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر وحید مشایخی قویونلو مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر وحید مشایخی قویونلو فلوشیپ پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر