دکتر سید علی حسین خاوری

دکتر سید علی حسین خاوری

مازندران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

170,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۳ مرداد ساعت 15:30

آدرس مطب دکتر سید علی حسین خاوری

مطب استان مازندران

استان مازندران - شهرستان ساری - خیابان رازی - ساختمان پاستور - طبقه سوم - واحد 7

هنوز بیمارهای دکتر سید علی حسین خاوری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر سید علی حسین خاوری نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر سید علی حسین خاوری چیست؟

دکتر سید علی حسین خاوری متخصص فوق تخصص روماتولوژی است. بیماران بسیاری برای درمان کمر درد، روماتیسم، نقرس، لوپوس به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر سید علی حسین خاوری رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر سید علی حسین خاوری چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر سید علی حسین خاوری چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر سید علی حسین خاوری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر سید علی حسین خاوری، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید علی حسین خاوری

دکتر سید علی حسین خاوری فوق تخصص روماتولوژی به شماره نظام پزشکی 33249 یکی از متخصصان مازندران با بیش از 18 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر سید علی حسین خاوری می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر سید علی حسین خاوری :

  • استان مازندران - شهرستان ساری - خیابان رازی - ساختمان پاستور - طبقه سوم - واحد 7

تجربه دکتر سید علی حسین خاوری

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های کمر درد,روماتیسم,نقرس,لوپوس به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر سید علی حسین خاوری استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید علی حسین خاوری مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر