نوبت دهی دکتر عارف حسینیان امیری  فوق تخصص روماتولوژی

دکتر عارف حسینیان امیری

فوق تخصص روماتولوژی
شماره نظام پزشکی : 32254
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 9 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر عارف حسینیان امیری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر عارف حسینیان امیری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر عارف حسینیان امیری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر عارف حسینیان امیری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر عارف حسینیان امیری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر عارف حسینیان امیری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر عارف حسینیان امیری چقدر است؟

Item 1 of 10

دربارۀ دکتر عارف حسینیان امیری

دکتر عارف حسینیان امیری فوق تخصص روماتولوژی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عارف حسینیان امیری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 32254 هستند. آدرس مطب دکتر عارف حسینیان امیری تهران است. شما میتوانید از دکتر عارف حسینیان امیری خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عارف حسینیان امیری 9 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر عارف حسینیان امیری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عارف حسینیان امیری

دکتر عارف حسینیان امیری دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص روماتولوژی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عارف حسینیان امیری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عارف حسینیان امیری فوق تخصص روماتولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.