درمانکده
دکتر عارف حسینیان امیری

دکتر عارف حسینیان امیری

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 20:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر عارف حسینیان امیری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عارف حسینیان امیری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عارف حسینیان امیری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عارف حسینیان امیری چیست؟

دکتر عارف حسینیان امیری فوق تخصص روماتولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر عارف حسینیان امیری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عارف حسینیان امیری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عارف حسینیان امیری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عارف حسینیان امیری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عارف حسینیان امیری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عارف حسینیان امیری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عارف حسینیان امیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عارف حسینیان امیری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عارف حسینیان امیری

دکتر عارف حسینیان امیری فوق تخصص روماتولوژی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عارف حسینیان امیری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 32254 هستند. آدرس مطب دکتر عارف حسینیان امیری تهران است. شما میتوانید از دکتر عارف حسینیان امیری خدمات مشاوره متنی ، مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عارف حسینیان امیری 6 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر عارف حسینیان امیری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عارف حسینیان امیری

دکتر عارف حسینیان امیری دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص روماتولوژی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عارف حسینیان امیری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عارف حسینیان امیری فوق تخصص روماتولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر