دکتر مرضیه عسیس

دکتر مرضیه عسیس

اصفهان
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

145,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
مشاوره تلفنی

170,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 20:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر مرضیه عسیس

مطب استان اصفهان

استان اصفهان - شهرستان خمینی شهر - خیابان بوعلی - جنب بانک رفاه - طبقه دوم داروخانه دکتر گلستانه

هنوز بیمارهای دکتر مرضیه عسیس نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر مرضیه عسیس نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر مرضیه عسیس چیست؟

دکتر مرضیه عسیس متخصص فوق تخصص روماتولوژی است. بیماران بسیاری برای درمان کمر درد، روماتیسم، نقرس، لوپوس به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر مرضیه عسیس رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر مرضیه عسیس چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر مرضیه عسیس چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر مرضیه عسیس مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر مرضیه عسیس، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مرضیه عسیس

دکتر مرضیه عسیس فوق تخصص روماتولوژی به شماره نظام پزشکی 92051 یکی از متخصصان اصفهان با بیش از 18 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر مرضیه عسیس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر مرضیه عسیس :

  • استان اصفهان - شهرستان خمینی شهر - خیابان بوعلی - جنب بانک رفاه - طبقه دوم داروخانه دکتر گلستانه

تجربه دکتر مرضیه عسیس

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های کمر درد,روماتیسم,نقرس,لوپوس به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر مرضیه عسیس استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مرضیه عسیس مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر