درمانکده
دکتر پیمان باستانی

دکتر پیمان باستانی

مشهد
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پیمان باستانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر پیمان باستانی

مطب مشهد

مشهد - خیابان احمدآباد - کوچه عارف - عارف 1 - پلاک 38

هنوز بیمارهای دکتر پیمان باستانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پیمان باستانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پیمان باستانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پیمان باستانی چیست؟

دکتر پیمان باستانی متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر پیمان باستانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پیمان باستانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پیمان باستانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پیمان باستانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پیمان باستانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پیمان باستانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پیمان باستانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پیمان باستانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر پیمان باستانی

دکتر پیمان باستانی متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پیمان باستانی یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر پیمان باستانی مشهد - خیابان احمدآباد - کوچه عارف - عارف 1 - پلاک 38 است. شما میتوانید از دکتر پیمان باستانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پیمان باستانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پیمان باستانی

دکتر پیمان باستانی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پیمان باستانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پیمان باستانی متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر