دکتر رسول زین العابدینی

متخصص جراحی عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 9 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر رسول زین العابدینی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر رسول زین العابدینی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر رسول زین العابدینی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر رسول زین العابدینی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر رسول زین العابدینی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر رسول زین العابدینی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر رسول زین العابدینی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر رسول زین العابدینی

دکتر رسول زین العابدینی متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رسول زین العابدینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر رسول زین العابدینی تهران است. شما میتوانید از دکتر رسول زین العابدینی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر رسول زین العابدینی 9 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر رسول زین العابدینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رسول زین العابدینی

دکتر رسول زین العابدینی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رسول زین العابدینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رسول زین العابدینی متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.