درمانکده
دکتر رضا فروهنده

دکتر رضا فروهنده

تبریز
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
مشاوره متنی

60,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

60,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 20:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر رضا فروهنده

مطب تبریز

تبریز - ولیعصر - فلکه سعدی - خیابان امیرکبیر - جنب غذاخوری مانچ - ساختمان آفتاب - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر رضا فروهنده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رضا فروهنده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رضا فروهنده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رضا فروهنده چیست؟

دکتر رضا فروهنده متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر رضا فروهنده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رضا فروهنده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رضا فروهنده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رضا فروهنده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رضا فروهنده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رضا فروهنده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رضا فروهنده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا فروهنده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر رضا فروهنده

دکتر رضا فروهنده متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رضا فروهنده یکی از پزشکان تبریز با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 135195 هستند. آدرس مطب دکتر رضا فروهنده تبریز - ولیعصر - فلکه سعدی - خیابان امیرکبیر - جنب غذاخوری مانچ - ساختمان آفتاب - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر رضا فروهنده خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره متنی ، مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر رضا فروهنده 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر رضا فروهنده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رضا فروهنده

دکتر رضا فروهنده دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رضا فروهنده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رضا فروهنده متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر