درمانکده
دکتر منصور ملاعابدین

دکتر منصور ملاعابدین

یزد
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

104,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 19:30

آدرس مطب دکتر منصور ملاعابدین

مطب یزد

یزد - خیابان کاشانی - کوچه نسیم - پلاک ۵

هنوز بیمارهای دکتر منصور ملاعابدین نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر منصور ملاعابدین نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر منصور ملاعابدین، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر منصور ملاعابدین چیست؟

دکتر منصور ملاعابدین متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر منصور ملاعابدین چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر منصور ملاعابدین را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر منصور ملاعابدین مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر منصور ملاعابدین در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر منصور ملاعابدین رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر منصور ملاعابدین مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر منصور ملاعابدین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصور ملاعابدین با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر منصور ملاعابدین

دکتر منصور ملاعابدین متخصص بیماری های عفونی و تب دار به شماره نظام پزشکی 38048 یکی از پزشکان یزد با سابقه کاری بیش از 22 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر منصور ملاعابدین: یزد - خیابان کاشانی - کوچه نسیم - پلاک ۵

تجربه دکتر منصور ملاعابدین

دکتر منصور ملاعابدین متخصص بیماری های عفونی و تب دار است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر منصور ملاعابدین مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر منصور ملاعابدین متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر