درمانکده
location
نمایش پزشکان در شهر تهران
فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
فیلتر تخصص

دکتر متخصص آنفولانزا

فاطمه محمدی
متخصص بیماری های عفونی و تب دار
13 سال تجربه
تهران، شهرک گلستان(راه آهن)
(1 نظر)
5

اولین نوبت:

18 آذر ساعت 00:00
آرمین وزیریان
متخصص بیماری های عفونی و تب دار
9 سال تجربه
تهران، فلکه سوم تهرانپارس
(25 نظر)
4.7

اولین نوبت:

18 آذر ساعت 00:00
فریده افتخارزاده
متخصص بیماری های عفونی و تب دار
26 سال تجربه
تهران، فرمانیه

اولین نوبت:

18 آذر ساعت 00:00
خسرو محمدی
متخصص بیماری های عفونی و تب دار
تهران، سعادت آباد
نوبت فعال ندارد
پریچهر خدنگ
متخصص کودکان
تهران، شهرک اکباتان
نوبت فعال ندارد
فرهاد دریانی
متخصص کودکان
تهران، قرچک
نوبت فعال ندارد
مسعود سمیعی
متخصص کودکان
تهران، پاسدارن
نوبت فعال ندارد
شیوا رفعتی
متخصص کودکان
تهران، خیابان پیروزی
نوبت فعال ندارد
رویا شهرام
متخصص کودکان
تهران، بزرگراه رسالت
نوبت فعال ندارد
شهلا مشاغی
متخصص کودکان
تهران، خیابان امیرآباد شمالی
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

چگونه می‌توانم بهترین متخصص آنفولانزا را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای آنفولانزا را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر آنفولانزا نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص آنفولانزا مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک آنفولانزا ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص آنفولانزا مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر آنفولانزا مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک آنفولانزا از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام بدهید.

چگونه می‌توانم با دکتر آنفولانزا مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های آنفولانزا، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعاتشان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان نوبت حضوری با متخصص آنفولانزا را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای آنفولانزا بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص آنفولانزا را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر آنفولانزا مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره رزرو نوبت انلاین مطب

دکتر آنفولانزا

آنفولانزا (Influenza) یک بیماری ویروسی تنفسی است که عمدتا بین فصول پاییز و زمستان شیوع پیدا می‌کند و دکتر آنفولانزا یا همان دکتر بیماری‌های عفونی و تب‌دار، با مهارت‌ها و دانش خود می‌تواند به درمان این بیماری کمک کند. ویروس آنفولانزا انواع مختلفی دارد و معمولا باعث عفونت مجاری تنفسی بالا و مشکلات جدی برای بدن می‌شود. از رایج‌ترین علائم و نشانه‌های آنفولانزا می‌توان به تب، سرفه، عطسه، گلودرد، خستگی، مشکل در تنفس، کاهش اشتها و گاهی‌اوقات تهوع و استفراغ اشاره کرد. 

در برخی موارد، آنفولانزا می‌تواند عوارض جدی‌تری مانند عفونت ریه و تنگی نفس را نیز ایجاد کند. دکتر آنفولانزا برای کاهش علائم آنفولانزا از داروهای ضدویروسی و گاهی آنتی‌بیوتیک استفاده می‌کند. از طرف دیگر استراحت کافی، مصرف مایعات بیشتر، مصرف غذاهای سالم و متنوع نیز می‌تواند به درمان این بیماری کمک زیادی کند.

فوق تخصص آنفولانزا چه اقداماتی برای بیمار انجام می‌دهد؟

فرآیند درمان آنفولانزا توسط فوق تخصص آنفولانزا معمولا در مراحل مختلفی انجام می‌شود. در ادامه می‌توانید با اقدامات لازم برای درمان آنفولانزا آشنا شوید.

۱- تشخیص بیماری

ابتدا دکتر آنفولانزا علائم و نشانه‌های بیمار را بررسی می‌کند. از رایج‌ترین علائم آنفولانزا می‌توان به تب ناگهانی، سرفه، گلودرد، عطسه، خستگی و علائم مشابه تنفسی اشاره کرد. پزشک برای تشخیص به سوابق پزشکی و سوابق سلامتی بیمار نیز نیاز دارد.

۲- تایید تشخیص

فوق تخصص آنفولانزا از طریق معاینه فیزیکی و آزمایشات مختلف نمونه‌برداری (مثل آزمایش PCR برای تشخیص ویروس آنفولانزا)، بیماری را تشخیص می‌دهد و نوع ویروس آنفولانزا را مشخص می‌کند.

۳- تجویز داروها

دکتر آنفولانزا ممکن است برای درمان این بیماری از داروهای ضد ویروسی استفاده کند. این داروها باید با تجویز پزشک مصرف شوند. داروهای ضد ویروسی می‌توانند مدت زمان بیماری و شدت علائم را کاهش دهند.

۴- مدیریت علائم

پزشک ممکن است برای کاهش علائم بیماری از داروهایی برای تسکین تب، سرفه و گلو درد نیز استفاده کند. معمولا یک متخصص آنفولانزا بیماران را راهنمایی می‌کند تا به خوبی از خود مراقبت کنند و با روش‌های خانگی و استراحت به بهبودی خود کمک کنند.

۵- نظارت و پیگیری

دکتر آنفولانزا پس از شروع درمان، وضعیت بیمار را بررسی و پیگیری می‌کند تا مطمئن شود که بیمار در حال بهبودی است و علائم بیماری بهتر شده است. اگر بیماری تشدید شود یا علائم نگران‌کننده‌ای ظاهر شود، پزشک تغییراتی در درمان ایجاد می‌کند.

۶- راهنمایی بیمار برای جلوگیری از انتقال بیماری

برای جلوگیری از انتشار آنفولانزا به دیگران، پزشک راهکارهایی را ارائه می‌دهد. برخی از این راهکارها عبارت‌اند از استفاده از ماسک، شستشوی دست‌ها و جلوگیری از تماس نزدیک با افراد دیگر.

خدمات متخصص آنفولانزا

یک دکتر بیماری‌های عفونی و تب‌دار در حوزه تشخیص و درمان بیماری‌های عفونی مثل آنفولانزا مهارت زیادی دارد و خدمات متنوعی به بیمار ارائه می‌دهد. در ادامه می‌توانید با برخی از خدمات متخصص آنفولانزا آشنا شوید.

۱- تشخیص و درمان بیماری: یک متخصص آنفولانزا بیماری را بر اساس علائم و نشانه‌های بیمار، معاینه فیزیکی و آزمایشات مختلف تشخیص می‌دهد. سپس بر اساس نوع و شدت بیماری، درمان مناسب انتخاب می‌شود که ممکن است شامل تجویز داروهای ضد ویروسی، تجویز داروها برای کاهش علائم و استفاده از مکمل‌ها برای بهبود سریع‌تر بیمار باشد.

۲- مدیریت عوارض و علائم: متخصصان آنفولانزا با کنترل بیماری از بروز عوارض جانبی و علائم شدیدتر جلوگیری می‌کنند. از طرف دیگر دکتر آنفولانزا با مشاوره و ارائه راهکار، به بیمار کمک می‌کند تا علائم را کنترل کند.

۳- پیگیری وضعیت بیمار: متخصصان آنفولانزا پس از شروع درمان، به صورت مستمر و دوره‌ای بیمار را پیگیری می‌کنند تا مطمئن شوند که وضعیت بیمار بهبود یافته و تحت کنترل است. اگر علائم بیمار تشدید شود یا وضعیت بیمار بدتر شود، اقدامات لازم برای تغییر درمان انجام می‌شود.

۴- واکسیناسیون: متخصصان آنفولانزا از واکسیناسیون برای جلوگیری از ابتلا به آنفولانزا و کاهش شدت بیماری در افراد استفاده می‌کنند. این واکسن‌ها هر ساله بر اساس سویه‌های ویروس‌های آنفولانزا در هر فصل تولید می‌شوند و باید به صورت سالانه تزریق شوند.

۵- مشاوره و پیشگیری: متخصصان آنفولانزا به هر فرد متناسب با شرایط، شدت بیماری و سن و سال او مشاوره و راهکارهایی ارائه می‌دهند.

ویژگی‌های دکتر آنفولانزای خوب در تهران

یک دکتر آنفولانزای خوب باید ویژگی‌های متمایزی داشته باشد که در ادامه به برخی از این ویژگی‌ها اشاره شده است.

۱- تخصص و تجربه

یک دکتر آنفولانزا باید تخصص و تجربه کافی در زمینه آنفولانزا و بیماری‌های تنفسی داشته باشد. او باید با آخرین تحقیقات و رویکردهای درمانی آشنا باشد تا بتواند بر اساس شواهد علمی، بهترین درمان‌ها را به بیماران ارائه دهد.

۲- توانایی تشخیص دقیق

دکتر آنفولانزای خوب باید بتواند علائم بیماری آنفولانزا را به درستی تشخیص دهد و با توجه به نوع و شدت بیماری، درمان مناسب را تعیین کند.

۳- ارتباط موثر با بیماران

فوق تخصص آنفولانزا باید بتواند ارتباطی صمیمانه و موثر با بیماران برقرار کند و به نیازها و نگرانی‌های آن‌ها گوش دهد. او باید به بیماران احترام گذاشته و در مورد درمان‌ها و روند بهبودی آن‌ها، به طور شفاف توضیح دهد.

۴- مهارت در مدیریت عوارض

دکتر آنفولانزا باید توانایی مدیریت عوارض و علائم مرتبط با بیماری را داشته باشد و بتواند برای کاهش تب، سرفه و سایر علائم بیماری اقدام کند.

۵- پیگیری و نظارت

این دکتر باید بعد از شروع درمان، وضعیت بیماران را به صورت مستمر و دوره‌ای پیگیری کند و بر بهبودی آن‌ها را نظارت کند. اگر علائم بیماری در فرد تشدید شود یا وضعیت بدتر شود، پزشک باید هر چه سریع‌تر روش موثری را برای بهبودی ارائه دهد.

۶- ارائه مشاوره و راهنمایی بیمار

دکتر آنفولانزا باید به بیماران در مورد روش‌های پیشگیری از بیماری و نحوه انتقال ویروس آنفولانزا به دیگران مشاوره‌هایی ارائه دهد.

۷- آگاهی در مورد واکسیناسیون

دکتر آنفولانزا باید اطلاعات کاملی در مورد واکسن آنفولانزا و اهمیت آن در جلوگیری از ابتلا به بیماری داشته باشد و به بیماران توضیح دهد که باید هر سال واکسن آنفولانزا را تزریق کنند.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر آنفولانزا در تهران

یکی از روش‌های آسان و سریع جهت نوبت‌گیری آنلاین دکتر متخصص آنفولانزا، استفاده از وب‌سایت درمانکده است. در این وب‌سایت، می‌توانید لیستی از بهترین متخصصان دکتر بیماری‌های عفونی و تب‌دار را مشاهده و پزشک مورد نظر خود را از بین این متخصصان انتخاب کنید. برای گرفتن نوبت آنلاین با دکتر آنفولانزا مراحل زیر را دنبال کنید:

  • وارد وب‌سایت درمانکده شوید و در بخش جستجو، کلمه " آنفولانزا " را جستجو کنید.
  • از لیست متخصصان آنفولانزا، پزشک مورد نظرتان را انتخاب و روی گزینه "دریافت نوبت" کلیک کنید.
  • روز و ساعت مورد نظر برای مراجعه به مطب پزشک را مشخص و پس از پرداخت هزینه ویزیت آنلاین، نوبت خود را رزرو کنید.

 

مشاهده بیشتر
محله های دیگر