درمانکده
دکتر فرید یوسفی

دکتر فرید یوسفی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 19:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر فرید یوسفی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرید یوسفی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرید یوسفی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرید یوسفی چیست؟

دکتر فرید یوسفی متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر فرید یوسفی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرید یوسفی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرید یوسفی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرید یوسفی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرید یوسفی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرید یوسفی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرید یوسفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرید یوسفی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فرید یوسفی

دکتر فرید یوسفی متخصص بیماری های عفونی و تب دار از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرید یوسفی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 62958 هستند. آدرس مطب دکتر فرید یوسفی تهران است. شما میتوانید از دکتر فرید یوسفی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فرید یوسفی 6 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فرید یوسفی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرید یوسفی

دکتر فرید یوسفی دارای مدرک متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرید یوسفی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرید یوسفی متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر