فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان
فیلتر تخصص

not-found

پزشکی یافت نشد

دکتر غدد در شهرک ولیعصر

متخصص غدد و متابولیسم (Endocrinologist)، پزشکی است که در تشخیص، درمان و پایش بیماری‌های مربوط به غدد و هورمون‌های بدن مهارت دارد. این متخصصان همچنین در تشخیص اختلالات و بیماری‌هایی که سایر قسمت‌های بدن را درگیر می‌کنند و می‌توانند منجر به بروز اختلال در سیستم غدد درون‌ریز شوند، نیز متبحر هستند.

لیست پزشکان متخصص غدد در شهرک ولیعصر

با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به لیست جامعی از دکتر غدد در شهرک ولیعصر دسترسی خواهید داشت. اطلاعات پزشکان متخصص غدد در شهرک ولیعصر با آخرین تغییرات در سایت درمانکده درج شده است. این اطلاعات شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است. به همین دلیل به شما اطمینان می‌دهیم که برای یافتن دکتر غدد خوب در شهرک ولیعصر سردرگم نخواهید شد.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص غدد

بروز بیماری‌های زیر سبب می‌شود تا به مشاوره و ویزیت دکتر غدد و متابولیسم نیاز داشته باشید:
 • دیابت نوع ۱ و ۲
 • دیابت کودکان
 • اختلالات غده تیروئید (مانند گواتر، کم کاری و پرکاری تیروئید)
 • ندول‌های تیروئید
 • سرطان تیروئید
 • بیماری‌های غده پاراتیروئید
 • هاشیموتو (کم کاری شدید تیروئید)
 • ناباروری در زنان
 • پوکی استخوان
 • سندرم تخمدان پلی‌کیستیک
 • کمبود هورمون‌های جنسی
 • سندرم متابولیک
 • سرطان غدد درون‌ریز
 • نارسایی آدرنال
 • اختلالات هیپوفیز
 • آکرومگالی و غول‌پیکری

دکتر غدد خوب در شهرک ولیعصر چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

به طور کلی، اختلالات و بیماری‌های زیادی وجود دارند که هر فرد را ناگزیر به مراجعه به پزشک غدد و متابولیسم می‌کند. دکتر غدد خوب در شهرک ولیعصر می‌تواند در مورد بیماری‌های مختلفی از جمله تیروئید، دیابت، پرولاکتینوما، نارسایی آدرنال، کم کاری تیروئید، پرکاری تیروئید، سرطان تیروئید، گریوز، گواتر، سندروم کوشینگ، آکرومگالی، سرطان تیروئید، پاراتیروئید، هیپوفیز و سایر بیماری‌های مرتبط به شما مشاوره دهد.

بهترین متخصص غدد در شهرک ولیعصر

درمانکده صرفا لیست تمام متخصصین غدد و متابولیسم درشهرک ولیعصر را به شما ارائه نمی‌دهد، بلکه به سراغ بهترین آن‌ها رفته است. این متخصصان سابقه خوبی دارند و کاربران درمانکده از مراجعه به آن‌ها راضی بوده‌اند. به یاد داشته باشید که علاوه بر دریافت نوبت ویزیت حضوری، می‌توانید از بهترین دکتر غدد در شهرک ولیعصر از طریق سایت درمانکده مشاوره آنلاین نیز دریافت کنید. این مشاوره به انتخاب شما متنی، صوتی یا تصویری است. درمانکده تمام تلاش خود را کرده است تا همه افراد در سراسر کشور شانس برخورداری از خدمات پزشکان متخصص برتر را داشته باشند.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر غدد در شهرک ولیعصر

دریافت نوبت از دکتر غدد و متابولیسم در شهرک ولیعصر با استفاده از خدمات درمانکده کار بسیار آسانی است و تنها به اندازه چند کلیک از شما زمان می‌گیرد. در مرحله اول به سایت مراجعه کرده و تخصص پزشکی مورد نظر خود را جستجو کنید. در این مرحله لیستی از پزشکان متخصصی که با درمانکده همکاری دارند به همراه اطلاعات آن‌ها نمایش داده می‌شود. بعد از بررسی پزشکان مختلف و نظرات سایر کاربران درباره هر یک از آن‌ها، دکتر غدد مورد نظر را انتخاب کنید. در نهایت کافی است روی دکمه «دریافت نوبت» کلیک کنید. به همین راحتی نوبت ویزیت حضوری از پزشک غدد و متابولیسم در شهرک ولیعصر برای شما ثبت می‌شود.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص غدد درمانکده در شهرک ولیعصر

برای نوبت‌گیری از دکتر غدد درشهرک ولیعصر از طریق سایت درمانکده لازم نیست هیچ هزینه‌ اضافی‌ای پرداخت کنید. وجه پرداختی مربوط به هزینه ویزیت پزشک متخصص است و تفاوتی با حق ویزیت حضوری در مطب پزشک ندارد.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جیحونفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ستارخانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در دهکده المپیکدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گیشافوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در قلهکدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در زعفرانیهفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شرق تهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانسردکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نارمکفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جنوب تهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در غرب تهراندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ظفرفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تجریشمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در صادقیهدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پل رومیفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نازی آبادمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در میدان ولیعصردکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امیر آبادفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ونکمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پونکدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانپارسفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شمال تهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امام حسیندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گاندیفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در میردامادمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در یوسف آباددکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در دولت آبادفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در بلوار کشاورزمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در سهروردیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در مرکز تهرانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در اکباتانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پیروزیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جردنفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نیاورانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در فرمانیهدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در مرزدارانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جوان مرد قصاببهترین پزشکان شهرک ولیعصر