فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان پیروزی
فیلتر تخصص

دکتر متخصص غدد در پیروزی

زهرا قاسم زاده بیدگلی
فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم
تهران، خیابان پیروزی
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم پیروزی مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر غدد در پیروزی

متخصص غدد و متابولیسم (Endocrinologist)، پزشکی است که در تشخیص، درمان و پایش بیماری‌های مربوط به غدد و هورمون‌های بدن مهارت دارد. این متخصصان همچنین در تشخیص اختلالات و بیماری‌هایی که سایر قسمت‌های بدن را درگیر می‌کنند و می‌توانند منجر به بروز اختلال در سیستم غدد درون‌ریز شوند، نیز متبحر هستند.

لیست پزشکان متخصص غدد در پیروزی

با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به لیست جامعی از دکتر غدد در پیروزی دسترسی خواهید داشت. اطلاعات پزشکان متخصص غدد در پیروزی با آخرین تغییرات در سایت درمانکده درج شده است. این اطلاعات شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است. به همین دلیل به شما اطمینان می‌دهیم که برای یافتن دکتر غدد خوب در پیروزی سردرگم نخواهید شد.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص غدد

بروز بیماری‌های زیر سبب می‌شود تا به مشاوره و ویزیت دکتر غدد و متابولیسم نیاز داشته باشید:
 • دیابت نوع ۱ و ۲
 • دیابت کودکان
 • اختلالات غده تیروئید (مانند گواتر، کم کاری و پرکاری تیروئید)
 • ندول‌های تیروئید
 • سرطان تیروئید
 • بیماری‌های غده پاراتیروئید
 • هاشیموتو (کم کاری شدید تیروئید)
 • ناباروری در زنان
 • پوکی استخوان
 • سندرم تخمدان پلی‌کیستیک
 • کمبود هورمون‌های جنسی
 • سندرم متابولیک
 • سرطان غدد درون‌ریز
 • نارسایی آدرنال
 • اختلالات هیپوفیز
 • آکرومگالی و غول‌پیکری

دکتر غدد خوب در پیروزی چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

به طور کلی، اختلالات و بیماری‌های زیادی وجود دارند که هر فرد را ناگزیر به مراجعه به پزشک غدد و متابولیسم می‌کند. دکتر غدد خوب در پیروزی می‌تواند در مورد بیماری‌های مختلفی از جمله تیروئید، دیابت، پرولاکتینوما، نارسایی آدرنال، کم کاری تیروئید، پرکاری تیروئید، سرطان تیروئید، گریوز، گواتر، سندروم کوشینگ، آکرومگالی، سرطان تیروئید، پاراتیروئید، هیپوفیز و سایر بیماری‌های مرتبط به شما مشاوره دهد.

بهترین متخصص غدد در پیروزی

درمانکده صرفا لیست تمام متخصصین غدد و متابولیسم درپیروزی را به شما ارائه نمی‌دهد، بلکه به سراغ بهترین آن‌ها رفته است. این متخصصان سابقه خوبی دارند و کاربران درمانکده از مراجعه به آن‌ها راضی بوده‌اند. به یاد داشته باشید که علاوه بر دریافت نوبت ویزیت حضوری، می‌توانید از بهترین دکتر غدد در پیروزی از طریق سایت درمانکده مشاوره آنلاین نیز دریافت کنید. این مشاوره به انتخاب شما متنی، صوتی یا تصویری است. درمانکده تمام تلاش خود را کرده است تا همه افراد در سراسر کشور شانس برخورداری از خدمات پزشکان متخصص برتر را داشته باشند.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر غدد در پیروزی

دریافت نوبت از دکتر غدد و متابولیسم در پیروزی با استفاده از خدمات درمانکده کار بسیار آسانی است و تنها به اندازه چند کلیک از شما زمان می‌گیرد. در مرحله اول به سایت مراجعه کرده و تخصص پزشکی مورد نظر خود را جستجو کنید. در این مرحله لیستی از پزشکان متخصصی که با درمانکده همکاری دارند به همراه اطلاعات آن‌ها نمایش داده می‌شود. بعد از بررسی پزشکان مختلف و نظرات سایر کاربران درباره هر یک از آن‌ها، دکتر غدد مورد نظر را انتخاب کنید. در نهایت کافی است روی دکمه «دریافت نوبت» کلیک کنید. به همین راحتی نوبت ویزیت حضوری از پزشک غدد و متابولیسم در پیروزی برای شما ثبت می‌شود.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص غدد درمانکده در پیروزی

برای نوبت‌گیری از دکتر غدد درپیروزی از طریق سایت درمانکده لازم نیست هیچ هزینه‌ اضافی‌ای پرداخت کنید. وجه پرداختی مربوط به هزینه ویزیت پزشک متخصص است و تفاوتی با حق ویزیت حضوری در مطب پزشک ندارد.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جوان مرد قصابفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ونکمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جیحوندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نازی آبادفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در قلهکدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پونکفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جنوب تهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پل رومیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در مرکز تهرانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ظفرمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در بلوار کشاورزدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در صادقیهفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تجریشمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در غرب تهراندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امیر آبادفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نیاورانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در اکباتاندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در زعفرانیهفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گاندیمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در یوسف آباددکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شرق تهرانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شهرک ولیعصرمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در میرداماددکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در دولت آبادفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در میدان ولیعصرمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در فرمانیهدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شمال تهرانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در دهکده المپیکمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در سهروردیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در مرزدارانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جردنمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نارمکدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امام حسینفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانپارسمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گیشادکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانسرفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ستارخانبهترین پزشکان پیروزی