فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان مرکز تهران
فیلتر تخصص

دکتر متخصص غدد در مرکز تهران

نسرین منصورنیا
فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم
20 سال تجربه
تهران، نرسیده به مفتح
(35 نظر)
4.7

اولین نوبت:

3 مرداد ساعت 15:30
حسین نویدی قاضیانی
فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم
تهران،  میرزای شیرازی
نوبت فعال ندارد
معصومه سلیمی
فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم
تهران، خیابان گاندی
نوبت فعال ندارد
شیرین حسنی رنجبر
فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم
تهران، امیرآباد شمالی
نوبت فعال ندارد
لیلا نوین
فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم
تهران، خیابان ولیعصر
نوبت فعال ندارد
مهناز مرادی
فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم
تهران، خیابان امیرکبیر
نوبت فعال ندارد
مجید ولی زاده
فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم
تهران، خیابان قائم مقام فراهانی
نوبت فعال ندارد
رادینا اشتیاقی
فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم
تهران، خیابان قائم مقام فراهانی
نوبت فعال ندارد
محمدرضا آقاصی
فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم
تهران، خیابان قائم مقام فراهانی
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های اختلال رشد، بیماری های تیروئید، دیابت و... می‌توانید به متخصص فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم مرکز تهران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر غدد در مرکز تهران

متخصص غدد و متابولیسم (Endocrinologist)، پزشکی است که در تشخیص، درمان و پایش بیماری‌های مربوط به غدد و هورمون‌های بدن مهارت دارد. این متخصصان همچنین در تشخیص اختلالات و بیماری‌هایی که سایر قسمت‌های بدن را درگیر می‌کنند و می‌توانند منجر به بروز اختلال در سیستم غدد درون‌ریز شوند، نیز متبحر هستند.

لیست پزشکان متخصص غدد در مرکز تهران

با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به لیست جامعی از دکتر غدد در مرکز تهران دسترسی خواهید داشت. اطلاعات پزشکان متخصص غدد در مرکز تهران با آخرین تغییرات در سایت درمانکده درج شده است. این اطلاعات شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است. به همین دلیل به شما اطمینان می‌دهیم که برای یافتن دکتر غدد خوب در مرکز تهران سردرگم نخواهید شد.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص غدد

بروز بیماری‌های زیر سبب می‌شود تا به مشاوره و ویزیت دکتر غدد و متابولیسم نیاز داشته باشید:
 • دیابت نوع ۱ و ۲
 • دیابت کودکان
 • اختلالات غده تیروئید (مانند گواتر، کم کاری و پرکاری تیروئید)
 • ندول‌های تیروئید
 • سرطان تیروئید
 • بیماری‌های غده پاراتیروئید
 • هاشیموتو (کم کاری شدید تیروئید)
 • ناباروری در زنان
 • پوکی استخوان
 • سندرم تخمدان پلی‌کیستیک
 • کمبود هورمون‌های جنسی
 • سندرم متابولیک
 • سرطان غدد درون‌ریز
 • نارسایی آدرنال
 • اختلالات هیپوفیز
 • آکرومگالی و غول‌پیکری

دکتر غدد خوب در مرکز تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

به طور کلی، اختلالات و بیماری‌های زیادی وجود دارند که هر فرد را ناگزیر به مراجعه به پزشک غدد و متابولیسم می‌کند. دکتر غدد خوب در مرکز تهران می‌تواند در مورد بیماری‌های مختلفی از جمله تیروئید، دیابت، پرولاکتینوما، نارسایی آدرنال، کم کاری تیروئید، پرکاری تیروئید، سرطان تیروئید، گریوز، گواتر، سندروم کوشینگ، آکرومگالی، سرطان تیروئید، پاراتیروئید، هیپوفیز و سایر بیماری‌های مرتبط به شما مشاوره دهد.

بهترین متخصص غدد در مرکز تهران

درمانکده صرفا لیست تمام متخصصین غدد و متابولیسم درمرکز تهران را به شما ارائه نمی‌دهد، بلکه به سراغ بهترین آن‌ها رفته است. این متخصصان سابقه خوبی دارند و کاربران درمانکده از مراجعه به آن‌ها راضی بوده‌اند. به یاد داشته باشید که علاوه بر دریافت نوبت ویزیت حضوری، می‌توانید از بهترین دکتر غدد در مرکز تهران از طریق سایت درمانکده مشاوره آنلاین نیز دریافت کنید. این مشاوره به انتخاب شما متنی، صوتی یا تصویری است. درمانکده تمام تلاش خود را کرده است تا همه افراد در سراسر کشور شانس برخورداری از خدمات پزشکان متخصص برتر را داشته باشند.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر غدد در مرکز تهران

دریافت نوبت از دکتر غدد و متابولیسم در مرکز تهران با استفاده از خدمات درمانکده کار بسیار آسانی است و تنها به اندازه چند کلیک از شما زمان می‌گیرد. در مرحله اول به سایت مراجعه کرده و تخصص پزشکی مورد نظر خود را جستجو کنید. در این مرحله لیستی از پزشکان متخصصی که با درمانکده همکاری دارند به همراه اطلاعات آن‌ها نمایش داده می‌شود. بعد از بررسی پزشکان مختلف و نظرات سایر کاربران درباره هر یک از آن‌ها، دکتر غدد مورد نظر را انتخاب کنید. در نهایت کافی است روی دکمه «دریافت نوبت» کلیک کنید. به همین راحتی نوبت ویزیت حضوری از پزشک غدد و متابولیسم در مرکز تهران برای شما ثبت می‌شود.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص غدد درمانکده در مرکز تهران

برای نوبت‌گیری از دکتر غدد درمرکز تهران از طریق سایت درمانکده لازم نیست هیچ هزینه‌ اضافی‌ای پرداخت کنید. وجه پرداختی مربوط به هزینه ویزیت پزشک متخصص است و تفاوتی با حق ویزیت حضوری در مطب پزشک ندارد.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانپارسفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امام حسینمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نارمکدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جیحونفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در غرب تهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در مرزداراندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گیشافوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پیروزیمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گاندیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شهرک ولیعصرفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شمال تهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شرق تهراندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در زعفرانیهفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امیر آبادمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جردندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پل رومیفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نیاورانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در فرمانیهدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ستارخانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پونکمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در دولت آباددکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جنوب تهرانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در سهروردیمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در صادقیهدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جوان مرد قصابفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در میردامادمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نازی آباددکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در یوسف آبادفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ظفرمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در میدان ولیعصردکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تجریشفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در دهکده المپیکمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در بلوار کشاورزدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در قلهکفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانسرمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در اکباتاندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شهرانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ونکبهترین پزشکان مرکز تهران