فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان نیاوران
فیلتر تخصص

دکتر متخصص غدد در نیاوران

محمد خالدی
فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم
18 سال تجربه
تهران، نیاوران

اولین نوبت:

3 مرداد ساعت 14:00
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های اختلال رشد، بیماری های تیروئید، دیابت و... می‌توانید به متخصص فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم نیاوران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر غدد در نیاوران

متخصص غدد و متابولیسم (Endocrinologist)، پزشکی است که در تشخیص، درمان و پایش بیماری‌های مربوط به غدد و هورمون‌های بدن مهارت دارد. این متخصصان همچنین در تشخیص اختلالات و بیماری‌هایی که سایر قسمت‌های بدن را درگیر می‌کنند و می‌توانند منجر به بروز اختلال در سیستم غدد درون‌ریز شوند، نیز متبحر هستند.

لیست پزشکان متخصص غدد در نیاوران

با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به لیست جامعی از دکتر غدد در نیاوران دسترسی خواهید داشت. اطلاعات پزشکان متخصص غدد در نیاوران با آخرین تغییرات در سایت درمانکده درج شده است. این اطلاعات شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است. به همین دلیل به شما اطمینان می‌دهیم که برای یافتن دکتر غدد خوب در نیاوران سردرگم نخواهید شد.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص غدد

بروز بیماری‌های زیر سبب می‌شود تا به مشاوره و ویزیت دکتر غدد و متابولیسم نیاز داشته باشید:
 • دیابت نوع ۱ و ۲
 • دیابت کودکان
 • اختلالات غده تیروئید (مانند گواتر، کم کاری و پرکاری تیروئید)
 • ندول‌های تیروئید
 • سرطان تیروئید
 • بیماری‌های غده پاراتیروئید
 • هاشیموتو (کم کاری شدید تیروئید)
 • ناباروری در زنان
 • پوکی استخوان
 • سندرم تخمدان پلی‌کیستیک
 • کمبود هورمون‌های جنسی
 • سندرم متابولیک
 • سرطان غدد درون‌ریز
 • نارسایی آدرنال
 • اختلالات هیپوفیز
 • آکرومگالی و غول‌پیکری

دکتر غدد خوب در نیاوران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

به طور کلی، اختلالات و بیماری‌های زیادی وجود دارند که هر فرد را ناگزیر به مراجعه به پزشک غدد و متابولیسم می‌کند. دکتر غدد خوب در نیاوران می‌تواند در مورد بیماری‌های مختلفی از جمله تیروئید، دیابت، پرولاکتینوما، نارسایی آدرنال، کم کاری تیروئید، پرکاری تیروئید، سرطان تیروئید، گریوز، گواتر، سندروم کوشینگ، آکرومگالی، سرطان تیروئید، پاراتیروئید، هیپوفیز و سایر بیماری‌های مرتبط به شما مشاوره دهد.

بهترین متخصص غدد در نیاوران

درمانکده صرفا لیست تمام متخصصین غدد و متابولیسم درنیاوران را به شما ارائه نمی‌دهد، بلکه به سراغ بهترین آن‌ها رفته است. این متخصصان سابقه خوبی دارند و کاربران درمانکده از مراجعه به آن‌ها راضی بوده‌اند. به یاد داشته باشید که علاوه بر دریافت نوبت ویزیت حضوری، می‌توانید از بهترین دکتر غدد در نیاوران از طریق سایت درمانکده مشاوره آنلاین نیز دریافت کنید. این مشاوره به انتخاب شما متنی، صوتی یا تصویری است. درمانکده تمام تلاش خود را کرده است تا همه افراد در سراسر کشور شانس برخورداری از خدمات پزشکان متخصص برتر را داشته باشند.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر غدد در نیاوران

دریافت نوبت از دکتر غدد و متابولیسم در نیاوران با استفاده از خدمات درمانکده کار بسیار آسانی است و تنها به اندازه چند کلیک از شما زمان می‌گیرد. در مرحله اول به سایت مراجعه کرده و تخصص پزشکی مورد نظر خود را جستجو کنید. در این مرحله لیستی از پزشکان متخصصی که با درمانکده همکاری دارند به همراه اطلاعات آن‌ها نمایش داده می‌شود. بعد از بررسی پزشکان مختلف و نظرات سایر کاربران درباره هر یک از آن‌ها، دکتر غدد مورد نظر را انتخاب کنید. در نهایت کافی است روی دکمه «دریافت نوبت» کلیک کنید. به همین راحتی نوبت ویزیت حضوری از پزشک غدد و متابولیسم در نیاوران برای شما ثبت می‌شود.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص غدد درمانکده در نیاوران

برای نوبت‌گیری از دکتر غدد درنیاوران از طریق سایت درمانکده لازم نیست هیچ هزینه‌ اضافی‌ای پرداخت کنید. وجه پرداختی مربوط به هزینه ویزیت پزشک متخصص است و تفاوتی با حق ویزیت حضوری در مطب پزشک ندارد.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جردنفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانسرمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در میرداماددکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ظفرفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امام حسینمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گیشادکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در قلهکفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در سهروردیمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جوان مرد قصابدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در مرکز تهرانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در دولت آبادمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در گاندیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نازی آبادفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تجریشمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ونکدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در صادقیهفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در ستارخانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در دهکده المپیکدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در اکباتانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جنوب تهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شرق تهراندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در نارمکفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در غرب تهرانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پیروزیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در زعفرانیهفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در مرزدارانمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در میدان ولیعصردکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شهرک ولیعصرفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در تهرانپارسمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شهراندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در امیر آبادفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در بلوار کشاورزمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پل رومیدکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در شمال تهرانفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در یوسف آبادمتخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در جیحوندکتر بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در پونکفوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم در فرمانیهبهترین پزشکان نیاوران