درمانکده
دکتر علیرضا نعمت اللهی

دکتر علیرضا نعمت اللهی

کرج
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

104,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر علیرضا نعمت اللهی

مطب کرج

کرج - مارلیک - خیابان دکتر حسابی - روبروی داروخانه دکتر نوروزی

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا نعمت اللهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا نعمت اللهی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا نعمت اللهی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا نعمت اللهی چیست؟

دکتر علیرضا نعمت اللهی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا نعمت اللهی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا نعمت اللهی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا نعمت اللهی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا نعمت اللهی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا نعمت اللهی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا نعمت اللهی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا نعمت اللهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا نعمت اللهی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علیرضا نعمت اللهی

دکتر علیرضا نعمت اللهی متخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 133641 یکی از پزشکان کرج با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر علیرضا نعمت اللهی: کرج - مارلیک - خیابان دکتر حسابی - روبروی داروخانه دکتر نوروزی

تجربه دکتر علیرضا نعمت اللهی

دکتر علیرضا نعمت اللهی متخصص قلب و عروق است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر علیرضا نعمت اللهی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا نعمت اللهی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر