درمانکده
دکتر شهریار شهریاری

دکتر شهریار شهریاری

تهران
4.6
22 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۹ آذر ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر شهریار شهریاری

مطب نارمک

نارمک - خیابان شهید آیت - بین میدان نبوت و چهار راه تلفن خانه - ابتدای خیابان شهید قائم زاده - پلاک 2 - واحد 1

مطب خیابان دولت

خیابان دولت - بین دیباجی و اختیاریه - روبروی بانک آینده - پلاک 126 - ساختمان تندیس - طبقه 2- واحد 9

هنوز بیمارهای دکتر شهریار شهریاری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهریار شهریاری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهریار شهریاری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهریار شهریاری چیست؟

دکتر شهریار شهریاری متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر شهریار شهریاری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهریار شهریاری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهریار شهریاری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهریار شهریاری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهریار شهریاری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهریار شهریاری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهریار شهریاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهریار شهریاری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شهریار شهریاری

دکتر شهریار شهریاری متخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 27069 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 26 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر شهریار شهریاری: خیابان دولت - بین دیباجی و اختیاریه - روبروی بانک آینده - پلاک 126 - ساختمان تندیس - طبقه 2- واحد 9 و نارمک - خیابان شهید آیت - بین میدان نبوت و چهار راه تلفن خانه - ابتدای خیابان شهید قائم زاده - پلاک 2 - واحد 1

تجربه دکتر شهریار شهریاری

دکتر شهریار شهریاری متخصص قلب و عروق است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر شهریار شهریاری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر شهریار شهریاری متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر