نمایش پزشکان در شهر تهران
فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
فیلتر تخصص

دکتر متخصص درد قفسه سینه

عنایت الله کریمیان
فوق تخصص جراحی قلب و عروق
26 سال تجربه
تهران، ونک
(27 نظر)
4.8

اولین نوبت:

31 تیر ساعت 19:10
مهریار قاضی سلطانی
فوق تخصص جراحی قلب و عروق
13 سال تجربه
تهران، خیابان ظفر
(6 نظر)
4.5

اولین نوبت:

31 تیر ساعت 19:30
امید زارع زاده
متخصص قلب و عروق
11 سال تجربه
تهران، بلوار مرزداران
(22 نظر)
4.4

اولین نوبت:

1 مرداد ساعت 17:15
سید محسن میرحسینی
فوق تخصص جراحی قلب و عروق
13 سال تجربه
تهران، اتوبان کردستان

اولین نوبت:

2 مرداد ساعت 16:00
سمیه نبوى
متخصص قلب و عروق
13 سال تجربه
تهران، ولیعصر(از چهارراه تا راه آهن)

اولین نوبت:

هم‌اکنون
حمیدرضا اسماعیلی
فوق تخصص جراحی قلب و عروق
23 سال تجربه
تهران، خیابان سرو شرقی

اولین نوبت:

31 تیر ساعت 20:00
سید رضا سیدی
فوق تخصص قلب و عروق
22 سال تجربه
تهران، بلوار دریا

اولین نوبت:

1 مرداد ساعت 15:00
محمود بهشتی منفرد
فوق تخصص جراحی قلب و عروق
تهران، خیابان ملاصدرا
نوبت فعال ندارد
سعید ناظم
فوق تخصص جراحی قلب و عروق
تهران، ضلع شمال شرقی میدان ونک
نوبت فعال ندارد
مجید نایب زاده
فوق تخصص جراحی قلب و عروق
تهران، خیابان پیروزی
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

چگونه می‌توانم بهترین متخصص درد قفسه سینه را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای درد قفسه سینه را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر درد قفسه سینه نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص درد قفسه سینه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک درد قفسه سینه ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص درد قفسه سینه مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر درد قفسه سینه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک درد قفسه سینه از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام بدهید.

چگونه می‌توانم با دکتر درد قفسه سینه مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های درد قفسه سینه ، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعاتشان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان نوبت حضوری با متخصص درد قفسه سینه را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای درد قفسه سینه بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص درد قفسه سینه را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر درد قفسه سینه مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره پشتیبانی برای رزرو نوبت آنلاین

دکتر درد قفسه سینه

درد قفسه سینه می‌تواند به علت‌های مختلفی ایجاد شود و از همین رو لازم است دکتر درد قفسه سینه علت بروز این مشکل را به‌طور دقیق شناسایی کرده و درمان مناسبی برای آن ارائه دهد. معمولا دکتر درد قفسه سینه به کمک بررسی علائم و بعد از انجام آزمایش‌های مختلف، علت درد قفسه سینه را تشخیص می‌دهد. 

یکی از اصلی‌ترین علل درد قفسه سینه مرتبط با مشکلات قلبی، بیماری آنژین صدری است. آنژین صدری یا درد قلبی ناشی از کاهش جریان خون به عضله قلب است که اغلب ناشی از آرتریواسکلروز (Arteriosclerosis) است. در حالت‌هایی که عروق قلبی تنگ می‌شوند و جریان خون به قلب کاهش پیدا می‌کند، عضله قلب دچار کمبود اکسیژن شده و این موضوع باعث درد قفسه سینه می‌شود.

علائم آنژین صدری شامل درد یا سوزش در قفسه سینه، تنگی نفس، تعریق، تپش قلب و تنگی نفس با فعالیت‌های بدنی یا در زمان استراحت است. این دردها معمولا به صورت تیز و کوتاه‌مدت (چند دقیقه) ظاهر می‌شوند و با استراحت یا مصرف داروهای مناسب کاهش پیدا می‌کنند.

مشکلات دیگری نیز می‌توانند منجر به درد قفسه سینه ناشی از مشکلات قلبی شوند که از خطرناک‌ترین آن‌ها سکته قلبی است که در اثر بسته شدن کامل عروق قلبی و انسداد جریان خون به عضله قلب رخ می‌دهد. اگر شما یا فرد دیگری از درد قفسه سینه رنج می‌برید، باید به سرعت به یک متخصص قلب یا دکتر درد قفسه سینه مراجعه کنید.

متخصص درد قفسه سینه با توجه به علائم بیمار، درمان مناسب را تعیین می‌کند. هرگز خودسرانه از داروها یا روش‌های درمانی برای درمان درد قفسه سینه استفاده نکنید و در صورت بروز هرگونه علامت نگران‌کننده، به دکتر درد قفسه سینه مراجعه کنید.

فوق تخصص درد قفسه سینه چه اقداماتی برای بیمار انجام می‌دهد؟

از آنجایی که درد قفسه سینه به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود، ابتدا پزشک علائم بیمار را بررسی می‌کند و علت بروز درد را تشخیص می‌دهد و سپس از درمان مناسبی برای آن استفاده می‌کند. در بیشتر افراد درد قفسه سینه ناشی از مشکلات قلبی است و باید توسط متخصص قلب و عروق بررسی شود. در صورتی که درد قفسه سینه به دلیل مشکلات ریوی و گوارشی ایجاد شود، باید از متخصص ریه و گوارش برای درمان کمک بگیرید.

 
در ادامه می‌توانید با فرآیند درمان درد قفسه سینه توسط متخصص درد قفسه سینه آشنا شوید.

۱- ارزیابی دقیق و تشخیص صحیح: متخصص قلب با بررسی تاریخچه پزشکی، علائم و انجام انواع آزمایش‌های مختلف علت درد قفسه سینه را شناسایی می‌کند.

۲- تجویز داروها: دکتر درد قفسه سینه از داروهایی نظیر نیتروگلیسیرین، بتابلاکرها، داروهای ضد پلاکت و... برای کنترل علائم و درمان علائم درد قفسه سینه استفاده می‌کند.

۳- انجام آزمایش‌های تصویربرداری: متخصص قلب یا دکتر درد قفسه سینه می‌تواند از تست‌های تصویری مانند آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، تست استرس قلبی و... برای تشخیص علائم بیمار استفاده کند.

۴- تغییرات در سبک زندگی: متخصص قلب راهکارهایی را برای ایجاد تغییر در سبک زندگی بیماران، به آن‌ها معرفی می‌کند. این راهکارها عبارت‌اند از تغییرات در رژیم غذایی، افزایش فعالیت بدنی منظم، قطع سیگار و کنترل فشارخون.

۵- جراحی: برخی از بیماران با آنژین صدری ممکن است به دلیل مشکلات جدی در عروق قلبی، نیاز به جراحی داشته باشند. در این شرایط متخصص درد قفسه سینه از انواع جراحی برای درمان استفاده می‌کند.

خدمات متخصص درد قفسه سینه

متخصص قلب (کاردیولوژیست) یا همان دکتر درد قفسه سینه خدمات مختلفی به بیماران قلبی ارائه می‌دهد. این خدمات شامل موارد زیر است:

۱- تشخیص بیماری‌های قلبی: متخصص قلب با استفاده از انواع آزمایش‌ها و روش‌های تشخیصی مانند الکتروکاردیوگرافی (ECG)، اکوکاردیوگرافی (اکو)، آنژیوگرافی، آزمایش خون و سایر روش‌های پزشکی، نوع بیماری‌های قلبی را به‌طور دقیق شناسایی می‌کند.

۲- درمان بیماری‌های قلبی: متخصص قلب از روش‌های مختلفی برای درمان بیماران قلبی استفاده می‌کند. مصرف داروها، آنژیوپلاستی با استنت (ترمیم عروق قلبی)، ترمیم سوراخ در دیواره قلب و درمان‌های جراحی قلبی مختلف مانند عمل کرونری آرتری‌بایپس (CABG) از رایج‌ترین این روش‌ها هستند.

۳- مدیریت بیماری‌های مزمن قلبی: متخصص قلب به مدیریت بیماری‌های قلبی مزمن کمک می‌کند و به بیماران آموزش می‌دهد تا چطور با رعایت رژیم غذایی، تغییرات سبک زندگی و مصرف داروهای مورد نیاز بیماری را کنترل کنند.

۴- ارزیابی بیماران با علائم قلبی: متخصص درد قفسه سینه بیمارانی را که علائم نگران‌کننده از جمله درد قفسه سینه، تنگی نفس، تپش قلب و یا بیماری‌های مرتبط با قلب دارند، با دقت مورد ارزیابی و معاینه قرار می‌دهد.

۵- انجام فعالیت‌های پیشگیرانه: متخصص قلب عوامل خطر برای بیماری‌های قلبی مانند کلسترول بالا، فشارخون بالا، دیابت و چاقی را بررسی می‌کند و برای پیشگیری و تغییرات سبک زندگی راهکارهایی به بیماران ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های دکتر درد قفسه سینه خوب در تهران

یک متخصص قلب و عروق ابتدا باید دوره پزشکی عمومی را پشت سر بگذارد و سپس اقدام به اخذ مجوز دستیاری در رشته کاردیولوژی کند. دوره تخصص کاردیولوژی یا قلب و عروق معمولا سه سال است و در این مدت، پزشک به‌طور کامل برای تشخیص و درمان بیماری‌های قلبی آموزش می‌بیند. بعد از پایان دوره دستیاری، با پاس کردن آزمون کاردیولوژی، پزشک موفق به دریافت مجوز تخصصی کاردیولوژی می‌شود و می‌تواند و به عنوان متخصص قلب شروع به فعالیت ‌کند.

یک دکتر متخصص قلب خوب باید دارای ویژگی‌ها و مهارت‌های زیر باشد:

۱- تخصص و تجربه: دکتر درد قفسه سینه باید در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های قلبی تخصص و تجربه کافی داشته باشد.

۲- به‌روز بودن: دکتر درد قفسه سینه باید با جدیدترین روش‌ها در علم کاردیولوژی آشنا باشد و دانش خود را به‌روز نگه دارد.

۳- برقراری ارتباط موثر: یک متخصص درد قفسه سینه باید بتواند به خوبی با بیماران ارتباط برقرار کند.

۴- توجه به حریم خصوصی: یک فوق تخصص کمردرد باید به حریم خصوصی بیماران احترام بگذارد و از اطلاعات شخصی آن‌ها محافظت کند.

۵- مهارت‌های جراحی (در صورت لزوم): اگر مشکلات قلبی بیمار نیاز به جراحی داشته باشد، دکتر درد قفسه سینه باید مهارت‌های لازم برای جراحی را داشته باشد.

۶- ارائه آموزش و مشاوره: یک متخصص درد قفسه سینه باید در مورد روش‌های پیشگیری، مراقبت‌های خاص بعد از درمان و نکات بهداشتی آموزش‌هایی را به بیماران ارائه دهد.

۷- تعهد و مسئولیت‌پذیری: یک فوق تخصص درد قفسه سینه باید متعهد و مسئولیت‌پذیر باشد و نسبت به بیماران احساس مسئولیت کند.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر درد قفسه سینه در تهران

درد قفسه سینه یکی از علائم هشداردهنده بیماری‌های قلبی است که می‌تواند خطراتی جدی برای سلامت ایجاد کند. اگر شما یا یکی از اعضای خانواده‌تان به این مشکل دچار شده‌اید، بهتر است هر چه سریع‌تر از یک متخصص قلب و عروق برای تشخیص و درمان کمک بگیرید. درمانکده به شما کمک می‌کند تا به صورت آنلاین نوبت رزرو کنید. برای نوبت‌گیری از وب‌سایت درمانکده باید مراحل زیر را دنبال کنید.

  • ثبت‌نام در سایت درمانکده
  • بررسی اطلاعات متخصصان قلب و عروق
  • بررسی نظرات سایر بیماران درباره هر پزشک
  • انتخاب پزشک مورد نظر
  • انتخاب روز و ساعت نوبت خود و پرداخت هزینه آن

 

مشاهده بیشتر