نوبت دهی دکتر راحله سادات سجادی نیا  متخصص بیماریهای قلب و عروق

دکتر راحله سادات سجادی نیا

متخصص بیماریهای قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : 150674
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 11 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر راحله سادات سجادی نیا نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر راحله سادات سجادی نیا چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر راحله سادات سجادی نیا چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر راحله سادات سجادی نیا مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر راحله سادات سجادی نیا رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر راحله سادات سجادی نیا نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر راحله سادات سجادی نیا چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر راحله سادات سجادی نیا

دکتر راحله سادات سجادی نیا متخصص بیماریهای قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر راحله سادات سجادی نیا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 150674 هستند. آدرس مطب دکتر راحله سادات سجادی نیا تهران است. شما میتوانید از دکتر راحله سادات سجادی نیا خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر راحله سادات سجادی نیا 11 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر راحله سادات سجادی نیا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر راحله سادات سجادی نیا

دکتر راحله سادات سجادی نیا دارای مدرک متخصص بیماریهای قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر راحله سادات سجادی نیا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر راحله سادات سجادی نیا متخصص بیماریهای قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.