درمانکده
دکتر عنایت الله هژیر

دکتر عنایت الله هژیر

گیلان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

110,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 16:20

آدرس مطب دکتر عنایت الله هژیر

مطب رشت

رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - ساختمان فروردین - طبقه سوم

هنوز بیمارهای دکتر عنایت الله هژیر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عنایت الله هژیر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عنایت الله هژیر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عنایت الله هژیر چیست؟

دکتر عنایت الله هژیر متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر عنایت الله هژیر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عنایت الله هژیر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عنایت الله هژیر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عنایت الله هژیر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عنایت الله هژیر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عنایت الله هژیر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عنایت الله هژیر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عنایت الله هژیر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عنایت الله هژیر

دکتر عنایت الله هژیر متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عنایت الله هژیر یکی از پزشکان گیلان با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 89345 هستند. آدرس مطب دکتر عنایت الله هژیر رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - ساختمان فروردین - طبقه سوم است. شما میتوانید از دکتر عنایت الله هژیر خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عنایت الله هژیر 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر عنایت الله هژیر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عنایت الله هژیر

دکتر عنایت الله هژیر دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عنایت الله هژیر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عنایت الله هژیر متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر