درمانکده
دکتر یعقوب پورشریف

دکتر یعقوب پورشریف

تهران
5
4 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر یعقوب پورشریف به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر یعقوب پورشریف نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر یعقوب پورشریف نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر یعقوب پورشریف، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر یعقوب پورشریف چیست؟

دکتر یعقوب پورشریف فوق تخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر یعقوب پورشریف چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر یعقوب پورشریف را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر یعقوب پورشریف مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر یعقوب پورشریف در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر یعقوب پورشریف رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر یعقوب پورشریف مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر یعقوب پورشریف چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یعقوب پورشریف با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر یعقوب پورشریف

دکتر یعقوب پورشریف فوق تخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 4756 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 31 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر یعقوب پورشریف

دکتر یعقوب پورشریف متخصص قلب و عروق و فوق تخصص قلب و عروق است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر یعقوب پورشریف مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر یعقوب پورشریف فوق تخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر