درمانکده
دکتر محمدرضا جمشیدی

دکتر محمدرضا جمشیدی

تهران
4.4
12 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

240,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مهر ساعت 14:30

آدرس مطب دکتر محمدرضا جمشیدی

مطب خیابان پاسداران

خیابان پاسداران - ابتدای بوستان 9 - روبه روی کلینیک لبافی نژاد - پلاک 135 - طبقه 3

هنوز بیمارهای دکتر محمدرضا جمشیدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا جمشیدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدرضا جمشیدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدرضا جمشیدی چیست؟

دکتر محمدرضا جمشیدی فوق تخصص قرنیه هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدرضا جمشیدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدرضا جمشیدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدرضا جمشیدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا جمشیدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدرضا جمشیدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدرضا جمشیدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا جمشیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا جمشیدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدرضا جمشیدی

دکتر محمدرضا جمشیدی فوق تخصص قرنیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا جمشیدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 19 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 71312 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا جمشیدی خیابان پاسداران - ابتدای بوستان 9 - روبه روی کلینیک لبافی نژاد - پلاک 135 - طبقه 3 است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا جمشیدی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدرضا جمشیدی 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا جمشیدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا جمشیدی

دکتر محمدرضا جمشیدی دارای مدرک فوق تخصص قرنیه و متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا جمشیدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا جمشیدی فوق تخصص قرنیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر