درمانکده
دکتر محمدصادق محمدزاده

دکتر محمدصادق محمدزاده

تهران
4.7
48 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۴ آذر ساعت 09:30

آدرس مطب دکتر محمدصادق محمدزاده

مطب نارمک

نارمک - جنب ایستگاه مترو سرسبز - ساختمان پزشکان سرسبز - طبقه همکف - واحد 2

هنوز بیمارهای دکتر محمدصادق محمدزاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدصادق محمدزاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدصادق محمدزاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدصادق محمدزاده چیست؟

دکتر محمدصادق محمدزاده متخصص چشم هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدصادق محمدزاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدصادق محمدزاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدصادق محمدزاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدصادق محمدزاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدصادق محمدزاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدصادق محمدزاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدصادق محمدزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدصادق محمدزاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدصادق محمدزاده

دکتر محمدصادق محمدزاده متخصص چشم به شماره نظام پزشکی 96405 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 11 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر محمدصادق محمدزاده: نارمک - جنب ایستگاه مترو سرسبز - ساختمان پزشکان سرسبز - طبقه همکف - واحد 2

تجربه دکتر محمدصادق محمدزاده

دکتر محمدصادق محمدزاده متخصص چشم است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمدصادق محمدزاده مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محمدصادق محمدزاده متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر