درمانکده
دکتر محمد بهنیا

دکتر محمد بهنیا

تهران
4.6
28 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر محمد بهنیا

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی - بالاتر از پل رومی - کوچه نبوی - پلاک 2 - طبقه سوم - واحد 10

هنوز بیمارهای دکتر محمد بهنیا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد بهنیا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد بهنیا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد بهنیا چیست؟

دکتر محمد بهنیا متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد بهنیا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد بهنیا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد بهنیا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد بهنیا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد بهنیا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد بهنیا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد بهنیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد بهنیا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمد بهنیا

دکتر محمد بهنیا متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد بهنیا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 31 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 28602 هستند. آدرس مطب دکتر محمد بهنیا خیابان شریعتی - بالاتر از پل رومی - کوچه نبوی - پلاک 2 - طبقه سوم - واحد 10 است. شما میتوانید از دکتر محمد بهنیا خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمد بهنیا 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمد بهنیا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد بهنیا

دکتر محمد بهنیا دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد بهنیا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد بهنیا متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر