نوبت دهی دکتر محمدحسین کوچک زاده  متخصص چشم

دکتر محمدحسین کوچک زاده

متخصص چشم
شماره نظام پزشکی : 10946
تجربه 42سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدحسین کوچک زاده را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمدحسین کوچک زاده نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدحسین کوچک زاده چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدحسین کوچک زاده چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدحسین کوچک زاده مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدحسین کوچک زاده رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدحسین کوچک زاده نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسین کوچک زاده چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدحسین کوچک زاده

دکتر محمدحسین کوچک زاده متخصص چشم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدحسین کوچک زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 42 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 10946 هستند. آدرس مطب دکتر محمدحسین کوچک زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدحسین کوچک زاده خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدحسین کوچک زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدحسین کوچک زاده

دکتر محمدحسین کوچک زاده دارای مدرک متخصص چشم و دارای برد تخصصی چشم هستند. دکتر محمدحسین کوچک زاده در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 11 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 11 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدحسین کوچک زاده متخصص چشم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.