درمانکده
دکتر محمدرضا گلابدار

دکتر محمدرضا گلابدار

تهران
5.0
16 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر محمدرضا گلابدار

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میرداماد، روبروی مترو شریعتی، خیابان زیبا، پلاک 60، طبقه 5

هنوز بیمارهای دکتر محمدرضا گلابدار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب آقای دکتر محمدرضا گلابدار

gallery-238
gallery-239
gallery-240
gallery-241
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا گلابدار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدرضا گلابدار، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدرضا گلابدار چیست؟

دکتر محمدرضا گلابدار فلوشیپ قرنیه هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدرضا گلابدار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدرضا گلابدار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدرضا گلابدار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا گلابدار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدرضا گلابدار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدرضا گلابدار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا گلابدار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا گلابدار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدرضا گلابدار

دکتر محمدرضا گلابدار فلوشیپ قرنیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا گلابدار یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 82131 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا گلابدار خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میرداماد، روبروی مترو شریعتی، خیابان زیبا، پلاک 60، طبقه 5 است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا گلابدار خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدرضا گلابدار 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا گلابدار جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا گلابدار

دکتر محمدرضا گلابدار دارای مدرک فلوشیپ قرنیه و متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا گلابدار مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا گلابدار فلوشیپ قرنیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر