درمانکده
دکتر مریم امید قائمی

دکتر مریم امید قائمی

تهران
4.6
20 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مریم امید قائمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مریم امید قائمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم امید قائمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم امید قائمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم امید قائمی چیست؟

دکتر مریم امید قائمی متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم امید قائمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم امید قائمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم امید قائمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم امید قائمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم امید قائمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم امید قائمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم امید قائمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم امید قائمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر مریم امید قائمی

دکتر مریم امید قائمی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم امید قائمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 11 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 104808 هستند. آدرس مطب دکتر مریم امید قائمی تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم امید قائمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مریم امید قائمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم امید قائمی

دکتر مریم امید قائمی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم امید قائمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم امید قائمی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر