درمانکده
دکتر منصوره اکبری فر

دکتر منصوره اکبری فر

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر منصوره اکبری فر به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر منصوره اکبری فر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر منصوره اکبری فر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر منصوره اکبری فر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر منصوره اکبری فر چیست؟

دکتر منصوره اکبری فر متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر منصوره اکبری فر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر منصوره اکبری فر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر منصوره اکبری فر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر منصوره اکبری فر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر منصوره اکبری فر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر منصوره اکبری فر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر منصوره اکبری فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منصوره اکبری فر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر منصوره اکبری فر

دکتر منصوره اکبری فر متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر منصوره اکبری فر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 97730 هستند. آدرس مطب دکتر منصوره اکبری فر تهران است. شما میتوانید از دکتر منصوره اکبری فر خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر منصوره اکبری فر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر منصوره اکبری فر

دکتر منصوره اکبری فر دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر منصوره اکبری فر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر منصوره اکبری فر متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر