نوبت دهی دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی  متخصص جراحی عمومی

دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی

متخصص جراحی عمومی
شماره نظام پزشکی : 31789
تجربه 26سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی چقدر است؟

دربارۀ دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی

دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 26 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 31789 هستند. آدرس مطب دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی تهران است. شما میتوانید از دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی

دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عبدالرسول کرد جمشیدی متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.