درمانکده
دکتر ابراهیم قدردان

دکتر ابراهیم قدردان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ابراهیم قدردان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ابراهیم قدردان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ابراهیم قدردان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ابراهیم قدردان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ابراهیم قدردان چیست؟

دکتر ابراهیم قدردان متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر ابراهیم قدردان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ابراهیم قدردان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ابراهیم قدردان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ابراهیم قدردان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ابراهیم قدردان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ابراهیم قدردان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم قدردان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم قدردان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ابراهیم قدردان

دکتر ابراهیم قدردان متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ابراهیم قدردان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 29 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 25252 هستند. آدرس مطب دکتر ابراهیم قدردان تهران است. شما میتوانید از دکتر ابراهیم قدردان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ابراهیم قدردان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ابراهیم قدردان

دکتر ابراهیم قدردان دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ابراهیم قدردان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ابراهیم قدردان متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر