درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۱ آذر ساعت 15:00
مشاوره متنی

200,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۱ آذر ساعت 20:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر علی پرند

مطب تهران

تهران - شهرک غرب - بلوار دادمان - بلوار درختی - خیابان سپهر - خیابان گلبرگ دوم - کوچه گلرخ - پلاک 96

هنوز بیمارهای دکتر علی پرند نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی پرند نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی پرند، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی پرند چیست؟

دکتر علی پرند فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند.

زودترین نوبت دکتر علی پرند چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی پرند را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی پرند مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی پرند در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی پرند رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی پرند مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی پرند چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی پرند با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علی پرند

دکتر علی پرند فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به شماره نظام پزشکی 81822 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 14 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر علی پرند: تهران - شهرک غرب - بلوار دادمان - بلوار درختی - خیابان سپهر - خیابان گلبرگ دوم - کوچه گلرخ - پلاک 96

تجربه دکتر علی پرند

دکتر علی پرند متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر علی پرند مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر علی پرند فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر